real flight 4.5-7.5 win 10/64 kumanda ve kurulum

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu usb dongle rf 7.5 ile çalışırmı?

eğerki link windows 10-64 bit için ise tekrar alabilirmiyim realflight 4 yada 4.5(kumandam arttech 6 kanal)

Arkadaşlar nedir bu realflight i özel yapan? phoenix rc var onu kullansam olmaz mı? eğitim videol(larında ) real flight ile anlatılmış onun dışında gerekli kılan bir şey var mı real flight ı?

Arkadaşlar nedir bu realflight i özel yapan? phoenix rc var onu kullansam olmaz mı? eğitim videol(larında ) real flight ile anlatılmış onun dışında gerekli kılan bir şey var mı real flight ı?
Bunları ve çok daha fazlasını zamanında epey detaylı olarak anlatmıştık.

Ana konu

Sorunuzun cevabı olan konular

• Beğen
Tepkiler: TÜRKALP KUCUR
Teşekkür ederim, :saygilar: Son olarak, kumanda bakıyorum, art tech kumanda mı önerirsiniz, copterx kumanda mı onerirsiniz?

@ Deniz : Biraz bakındım ve senin sorduğun soruyla ilgili şöyle bir soru ve cevap var steam de .

SORU :

Will the faux/USB controller from RealFlight 7.5 work with this? //

Real Flight 7.5 te kullanılan sahte veya usb kumandalar bunda da çalışacakmı ?

CEVAP :

Yes. RF 8 is not tied to the controller. You could even use an X-Box controller with it, but why would you? //
Evet RF8 kumandaya bağlı değil . İstersen X-Box kumandasını bile kullanabilirsin fakat neden kullanacaksın ?

The RF 7 controller works very well as does the RFX controller and even the oldest Interlink controller //
RF7 kumanda çok iyi çalışır tıpkı RFX kumandaların ve hatta eski interlink kumandaların çalıştığı gibi !

Anladığım kadarıyla sürüm steam üzerinden pilotaj eğitimden çok ticari amaç gözetilerek satışa sunulmuş . Dolayısıyla kumanda kısmındaki sınırlama veya yasaklama ürünü satın alan herkes kullanabilsin diye kaldırılmış . Yinede bukadar büyük bir meblağ ödemek helede 10 yıla yakın uçuş tecrübesi olan kişilerin " RF 8 'in başlangıç sevyesindeki pilotlara göre olduğu tecrübeli pilotlar için uygun olmadığı " bildirimleri zaten noktayı koyuyor .

Bu mesajdan sonra steam den fiyatlara bakayım dedim ve RF8 in 178.99 tl den satıldığını gördüm. Bu parayı verdikten sonra her kumandada çalıştırabiliyorsak bence similatör kumandasına ayrıyetten para vermenin bir mantığı kalmıyor. Tabiki kendi kumandasını similasyon için kullanmak istemeyenler de olabilir.

Teşekkür ederim, :saygilar: Son olarak, kumanda bakıyorum, art tech kumanda mı önerirsiniz, copterx kumanda mı onerirsiniz?
Kumandaların linklerini görmeden yorum yapmak zor. Eğer her ikisi de USB simülasyon kumandası ise ancak RF4.5 kullanabilirsin (Arttech kesin de Copterx RF4,5 desteğin emin değilim) . Ama her ikisiyle kesinlikle RF 7 kullanamazsın. Phoenix durum neydi hatırlamıyorum.

Eğer RF7 kullanacaksan kendi gerçek kumandan ve RF7 destekleyen dongle kullanman gerekiyor.

Merhaba, herkese iyi akşamlar Samsun'dan Fatih
Elimde Art tech AT-SIM 601 smülasyon kumandası var. Real flight 4.5 simülasyon programını indirdim serialleri kopyala yapıştır yapmadan manuel olarak girmeme rağmen "NO authorized interlink found. Make sure your interlink Elite is plugged in and try again" hatası veriyordu. Smülasyon kumandasının bozuk olduğunu düşünüp Çin'den elimdeki futaba T7C için dongle, bağlantı kabloları ve RF7 dvdsini sipariş ettim. DVD çalışmıyor dongle ile Real Flight 4.5 e girmeye çalışsamda yine yukarıdaki hatayı veriyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız seviniri, teşekkürler iyi akşamlar.

Elimde Art tech AT-SIM 601 smülasyon kumandası var. Real flight 4.5 simülasyon programını indirdim serialleri kopyala yapıştır yapmadan manuel olarak girmeme rağmen "NO authorized interlink found. Make sure your interlink Elite is plugged in and try again" hatası veriyordu.
Bu bahsettiğiniz Kumanda USB kumandası ise RF4.5 ile kullanırken arada EMU adı verilen exe çalıştırmanız lazım

Daha fazla detay için

DVD çalışmıyor dongle ile Real Flight 4.5 e girmeye çalışsamda yine yukarıdaki hatayı veriyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız seviniri, teşekkürler iyi akşamlar.
Özelden RF 4.5 ve RF7 linklerini gönderiyorum. Fakat gönderdiğim lisans numaraları artık çalışmıyor olabilir :(

• Beğen
Tepkiler: fatih k
Bu bahsettiğiniz Kumanda USB kumandası ise RF4.5 ile kullanırken arada EMU adı verilen exe çalıştırmanız lazım

Daha fazla detay için

Özelden RF 4.5 ve RF7 linklerini gönderiyorum. Fakat gönderdiğim lisans numaraları artık çalışmıyor olabilir :(
İlginiz için teşekkür ederim

Herkese merhaba,

Rfs 4 ü windows 10 a kurdum, DX şuan 12 güncel ve kurulum tariflerini birebir uyguluyorum art tech sımulasyon kumanda için de .Ayrıca yayınlanan video yu da izledim ancak simülasyon çalışmıyor

emu 3 exe dosyasından açtıgım zaman tx ayarları geliyor,tx takılı değilken simulasyon ana ekrana geliyor ancak haliyle tx olmadıgı için hata veriyor.tx takılı iken ilk çalışma ekranı geliyor ancak simulasyon açılmıyor.Açılış ekranı da bir süre sonra da kayboluyor

Birşey atlıyor olabilir miyim acaba?

yardımınızı rica ederim