Real Flight 7.0 ve istenirse free update 7.5 Kurulum ve update videoları

Arkadaşlar model kırılınca "controller validation required" hatasının çözümünü bilen var mıdır?

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Kaan sen hangi dongle kullaniyorsun

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Abi 2 çeşit var, birini hiç görmüyor birini de görse bile hata veriyor,, markaları yok , orjinal çin işi :lol: :lol:

Şimdi bildiğimiz sürekli kullanılan iki Çeşit dongle var biri 22 in 1 siyah renkli sadece kablo ile çalışan birde wifi dongle dediğimiz hem kablolu wire hemde kablosuz çalışan 22 in 1 de sorun olmaması lazım

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Merhaba,
Bendede Art- tech kumanda var ve windows 10 kullanıyorum. Benim için uygun olabilecek bir Phoenix simulatör varmı? Varsa link paylaşırsanız çok sevinirim,
tşkler,

tyler durden' Alıntı:
Merhaba,
Bendede Art- tech kumanda var ve windows 10 kullanıyorum. Benim için uygun olabilecek bir Phoenix simulatör varmı? Varsa link paylaşırsanız çok sevinirim,
tşkler,
link paylaşamıyoruz malesef size özelden göndermem gerek linkleri ama ondan önce forum kuralları gereği bir tanışma konusu açarak kendinizi tanıtmanız gerek.

Su rfden yana yuzum bi gulmadi rf7 kurdum ucak ucuyor sorunsuz ama helide paller aci aliyor rudder felan calisiyor ama paller donmuyor. Kullabdigim kumanda dx6 dongle hk wireless kumanda heli modta ve swash normal type

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay kumanda heli modda 90 derece swash secebiliyormusun .
Ya da uçak seçerek dene.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Berkay kumanda heli modda 90 derece swash secebiliyormusun .
Ya da uçak seçerek dene.

Abi ucak secerek denedim bu sefer paller donuyor ama cok yavas gene ucmuyor heli swash type 3 servo 90da denedim 3 servo 120de olmadi

Berkay buradaki 3. videoyu 5.45 tan sonra iyi izle ayar videosu olmaz ise özel konuşalım.

Berkay Eğmür' Alıntı:
Abi ucak secerek denedim bu sefer paller donuyor ama cok yavas gene ucmuyor heli swash type 3 servo 90da denedim 3 servo 120de olmadi

O zaman kumandad da uçak sec ve sıfırdan kalibrasyon yap.Bütün stickler normal çalıştığı halde şikayetin devam ederse bilgisayarın kasıyor olabilir .

Mustafa Çoban.' Alıntı:

Berkay buradaki 3. videoyu 5.45 tan sonra iyi izle ayar videosu olmaz ise özel konuşalım.
abi durum idle up atayamamak değil helinin palleri donmuyor.
Celalettin Yazkan' Alıntı:
O zaman kumandad da uçak sec ve sıfırdan kalibrasyon yap.Bütün stickler normal çalıştığı halde şikayetin devam ederse bilgisayarın kasıyor olabilir .

Olmuyor abi helide paller dönmüyor ama uçak uçuyor.

Bi de soyle bisey var calibre ekranin bazi barlar kendiliginden haraket edio felan ayarlari bitiriyorum ekranda kumanda da bazi swichler surekli acilip kapaniyoe felan

Berkay Eğmür' Alıntı:
Bi de soyle bisey var calibre ekranin bazi barlar kendiliginden haraket edio felan ayarlari bitiriyorum ekranda kumanda da bazi swichler surekli acilip kapaniyoe felan

Kendi kendine açılıp kapanıyorsa uyumsuzluk var gibi.

acaba gaz verdiğinde mi paller hareket ediyor? eğer öyleyse sorunun çözümünü biliyorum. bende de aynıydı. uçak uçuyor ancak heliye gaz veremiyordum. idle up modunda sürekli yerinde durup paller dönüyordu. idle up modunu kapatınca da sadece paller açı alıyordu. sorun bu şekilde ise yardımcı olabilirim.