Real Flight 7.0 ve istenirse free update 7.5 Kurulum ve update videoları

Hakan C.' Alıntı:
Mehmet bey henüz bir kumanda bağlamadım.THK sim kumandam var ama 7 de kullanılamadığını biliyorum.22 in 1 kablolu tip dongle sipariş etmiştim.Elimde spektrum dx7 ve futaba kumandalar var.Onları kullanacağım.
Donglr gelince kendi kumandanızla kullanmak en güzeli Hakan bey [emoji108]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dongle'm geldi.Ama sabahtan beri ne yaptımsa bir türlü olmadı.Hala aynı yerdeyim. :(

Hakan C.' Alıntı:
Dongle'm geldi.Ama sabahtan beri ne yaptımsa bir türlü olmadı.Hala aynı yerdeyim. :(
Kullandığın dongle linkini alabilir miyiz rica etsek.

Ben bunu aldım

Sanırım şununla aynı

Hakan C.' Alıntı:
Ben bunu aldım

Sanırım şununla aynı

Üründe bir sıkıntı yok gibi ama sorunuz ne bilemedim :rolleyes: ???

Gece Mustafa bey uzaktan bağlantı ile bağlanarak bayağı uğraştı sağ olsun.Ancak halledemedik.Daha sonra kendim aynı yöntem ve CD üzerindeki rakamları kullanarak kurmayı başardım. :halay: Farklı hiçbir şey yapmadım yani.Tamamen anlatıldığı gibi yaptım(belkide 100. kez :( ).Fakat dikkatimi çeken bir şey vardı:Kurulum gerçekleştiğinde saat tam 24:00 idi!Bir alakası var mı bilmiyorum.Belki birileri anlar diye yazdım.Tarih veya saat ayarları etkiliyor olabilir mi acaba!Ayrıca dün saat değişikliği gerçekleştirmişti bilgisayarım.Ben tekrar Türkiye saatine ayarlamıştım.

Hakan C.' Alıntı:
Gece Mustafa bey uzaktan bağlantı ile bağlanarak bayağı uğraştı sağ olsun.Ancak halledemedik.Daha sonra kendim aynı yöntem ve CD üzerindeki rakamları kullanarak kurmayı başardım. :halay: Farklı hiçbir şey yapmadım yani.Tamamen anlatıldığı gibi yaptım(belkide 100. kez :( ).Fakat dikkatimi çeken bir şey vardı:Kurulum gerçekleştiğinde saat tam 24:00 idi!Bir alakası var mı bilmiyorum.Belki birileri anlar diye yazdım.Tarih veya saat ayarları etkiliyor olabilir mi acaba!Ayrıca dün saat değişikliği gerçekleştirmişti bilgisayarım.Ben tekrar Türkiye saatine ayarlamıştım.
Bildiğim kadarı ile saat ve saat dilimi ile aktivasyon bir alakası yok :rolleyes: Bilgisayar dünyasında olabiliyor böyle saçma şeyler.

Mustafa Çoban kardeşimize de desteği ve ilgili için bir kez de biz teşekkür etmiş olalım :RCKolik:

Arkadaşlar

RF7'yi download edip kurdum. Çok teşekkürler. Lakin 1. videonun son adımında takıldım. Art-tech sim kumandam var. Internet üzerinden Real flight activate oldu ve kumandayı takmama rağmen halen authorized bir interlink bulamadım diyor. Hata mesajı veriyor. Devices and printers altında art-tech human interface gözüküyor. Takınca USB'ye installed successfully dedi art-tech kumanda ama tam anlayamadım. Sistem Windows 7 64 bit. Yardımınızı bekliyorum. Sağolun.
Hocam nasıl aktivite ettiniz bende uğraşıyorum yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Sendeki problem eklmlzdeki aktivasyon kodlarinin artik calismiyor olması :( İnşallah yeni aktivasyon kodları bulabiliriz.
Mehmet abi bendeki dogle pronix ı destekliyormu onu da yükledim usb hatası veriyor ama bilgisayar görüyor denetim masasından kalibre ettim normal çalışıyor ama yazılımda usb hatası veriyor

Benim de Dongle geldi, kurulum yaptım, ancak şu aktivasyon olayını aşamadım... :(

You must be registered for see images attach

Tesekkurler cevaplar icin. Sanirim baska keyler bulmam gerek...