Video Real Flight çalışmalarım

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Dinçer SARIEREN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam, yaptığım çalışmaları paylaşmak istedim. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Gerçekten helal olsun Dinçer. Son dönemde senin kadar düzenli sim çalışanı az gördüm :bravo::bravo:

Bu kadar çalışma sonrasında doğal olarak tüm yönler oturmuş durumda. Piro hareketlileri de gayet şık ve gördüğüm kadarı ile Piro Flap bile yapılmaya başlanmış :thumbup:

Dinçer SARIEREN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Gerçekten helal olsun Dinçer. Son dönemde senin kadar düzenli sim çalışanı az gördüm :bravo::bravo:

Bu kadar çalışma sonrasında doğal olarak tüm yönler oturmuş durumda. Piro hareketlileri de gayet şık ve gördüğüm kadarı ile Piro Flap bile yapılmaya başlanmış :thumbup:
eyvallah abi

serkann

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Slm gerçekten iyi bir pilot olmak için olmazsa olmaz çok faydalı bu kaçıncı versiyon ve fiyatı ne acaba

Dinçer SARIEREN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Selam RCkolik ailesi,

Bu hafta havanın yağışlı olmasında dolayı uçuş yapamadık bende simde bol bol geçirdim. Over speed ve piro tictoc denemelerim var bu videomda, çalışmalara devam :saygilar:

:RCKolik:

Ali Haydar GÖK

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Dinçer abi gazın sürekli olarak pozitifde olması hatalı görüntü mü? Benim bildiğim bu şekilde olmuyor heralde de; yoksa yanlış mı biliyorum?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Devam eden sim çalışmalarımdan bir kaç video. B bölümünde biraz hareketlilik olsun dedim :saygilar:
Gerçekten senin şu şim çalışma azmine :saygilar: çıkarıyorum. Senin paylaşımlarını gördükçe “Mehmet hadi kalk üşenmede biraz şim çalış” diyorum ;D

Dinçer SARIEREN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Dinçer abi gazın sürekli olarak pozitifde olması hatalı görüntü mü? Benim bildiğim bu şekilde olmuyor heralde de; yoksa yanlış mı biliyorum?
Bende hep bu şekil oluyor, bilemiyorum belki hatalı bir secimim vardır. İdle actigimda sol stick ona göre sabitleniyor. Pek umursamayıp icraata bakıyorum.