Video Real Flight çalışmalarım

Dinçer SARIEREN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam, yaptığım çalışmaları paylaşmak istedim. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten helal olsun Dinçer. Son dönemde senin kadar düzenli sim çalışanı az gördüm :bravo::bravo:

Bu kadar çalışma sonrasında doğal olarak tüm yönler oturmuş durumda. Piro hareketlileri de gayet şık ve gördüğüm kadarı ile Piro Flap bile yapılmaya başlanmış :thumbup:

Gerçekten helal olsun Dinçer. Son dönemde senin kadar düzenli sim çalışanı az gördüm :bravo::bravo:

Bu kadar çalışma sonrasında doğal olarak tüm yönler oturmuş durumda. Piro hareketlileri de gayet şık ve gördüğüm kadarı ile Piro Flap bile yapılmaya başlanmış :thumbup:

eyvallah abi

Selam RCkolik ailesi,

Bu hafta havanın yağışlı olmasında dolayı uçuş yapamadık bende simde bol bol geçirdim. Over speed ve piro tictoc denemelerim var bu videomda, çalışmalara devam :saygilar:

:RCKolik:

Dinçer abi gazın sürekli olarak pozitifde olması hatalı görüntü mü? Benim bildiğim bu şekilde olmuyor heralde de; yoksa yanlış mı biliyorum?

Devam eden sim çalışmalarımdan bir kaç video. B bölümünde biraz hareketlilik olsun dedim :saygilar:
Gerçekten senin şu şim çalışma azmine :saygilar: çıkarıyorum. Senin paylaşımlarını gördükçe “Mehmet hadi kalk üşenmede biraz şim çalış” diyorum ;D

Dinçer abi gazın sürekli olarak pozitifde olması hatalı görüntü mü? Benim bildiğim bu şekilde olmuyor heralde de; yoksa yanlış mı biliyorum?
Bende hep bu şekil oluyor, bilemiyorum belki hatalı bir secimim vardır. İdle actigimda sol stick ona göre sabitleniyor. Pek umursamayıp icraata bakıyorum.