Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Muhammed salman' Alıntı:
Bu şekilde parola istiyor Yine
Txt dosyasinin ilk satirlarina bakarsan, sifreyi gorebilirsin :)

merhaba phoenix sim yazılımını indirdim ama kuramadım hata verdi yardımcı olurmusunuz biçok yerde araştırdım ama bi türlü bulamadım.

Hatayi daha net yazarsan yardım alma sansın artar Rıdvan. Hata mesajında ne diyor mesela.

Bir de Phoenix hangi versiyonunu kurmaya çalışıyorsun. Kurmaya çalıştığın PC'nin işletim sistemi ne ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

windows 7 işletim sistemi var.
phoenix 3 ve 4 linkini kopyala yapıştır yapıyorum farklı bi yere yönlendiriyor silinmiş gibi sanırım.
PhoenixRC30 ile Real Flight 4.5 + Add-Ons 1-2-3-4-5 + Expacks_1-2 yazan linkleri indiriyorum pdf dosyası olarak onuda açmaya çalıştıgımda resimdeki çıkıyor.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Linklermi silinmiş yardimci olurmusunuz :rolleyes:

Rıdvan Dağdelen' Alıntı:
Linklermi silinmiş yardimci olurmusunuz :rolleyes:
Ozelden Yeni linkleri gonderdim Ridvan ;)

Eyvallah mehmet abi linkleri indirdim kurdum bu seferde kumandayi gormedi ekranda adaptör isareti cikiyor bendeki kumanda thk 6 kanal. Forumda bu konuyla ilgili bölümlere göz attim fakat bisey anlamadim crack olayi falanmi var.

Valla bazı Phoenix surumu o kumandayı desteklemiyor diye biliyorum ama yıllardır kullanmadım icin seni yanılmış olmayayım.

Su an hangi versiyonu kurdun ? Bir de crack olayı vardı diye hatırlıyorum. Kullanan arkadaşlar daha doğru yardimci olacaklardir.

Not: Aslinda Crack olayı da paylaşılmıştı simülasyon indeks sayfasındaki konuda linki olması lazım. İyice baktığına emin misin ?

Bana attiginiz linklerin hepsini kurdum yarin forumda tekrar arastiracagim size yazarim bulamazsam tesekkurler.

Rıdvan Dağdelen' Alıntı:
Bana attiginiz linklerin hepsini kurdum yarin forumda tekrar arastiracagim size yazarim bulamazsam tesekkurler.

Linkler size yardımcı olur umarım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ozelden Yeni linkleri gonderdim Ridvan ;)

Yeni linkleri bana da gönderebilir misiniz Mehmet Bey bende de çalışmadı

Sefa ÇELİK' Alıntı:
Yeni linkleri bana da gönderebilir misiniz Mehmet Bey bende de çalışmadı
Özelden mesaj gönderildi Sefa Bey :saygilar:

ben de simülatör linkleri alabilir miym acaba?

Kazım BÖCÜ' Alıntı:
ben de simülatör linkleri alabilir miym acaba?
Özelden gönderilmiştir.

Merhaba,
Bana da link gönderebilir misiniz? Phoenix 3 indirebildim sadece. Hedef 5.5
Teşekkürler