Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

cihan kl' Alıntı:
anladım, ben thk' dan aldığım 6 kanallı simülasyon kumandası var. phoenix 3 var ama bu programa da bir bakalım dedim. :)
Bu durumda en doğru tercih Real Flight 4.5 ;)

emre hasta' Alıntı:
4.5 e uyumlu emu var mı dosyalarda

Arkadaşlar THK'da satılan USB Bağlantılı R/C Simülatör 6 Kanal Win 7 de çalışmıyor mu?

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Arkadaşlar THK'da satılan USB Bağlantılı R/C Simülatör 6 Kanal Win 7 de çalışmıyor mu?
Herhangi bir problem olmadan hem kumanda hem de real flight ve phoenix yazilimlari calisiyor %p

Sevindim. :thumbup: Bir tane sipariş vereyim.

Ynt: Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Ben win8 de kullanıyorum sorun yok

Ben G6 sını 50 kere kurdum ama 1 kere seriali kabul ettiremedim ya :( Serialin ortadaki harfi "I" ne yapmak lazımdır?

Can Yastıoğlu' Alıntı:
Ben G6 sını 50 kere kurdum ama 1 kere seriali kabul ettiremedim ya :( Serialin ortadaki harfi "I" ne yapmak lazımdır?
Can bildiğim kadarı ile G6 destekleyen EMU ya da Dongle yok, şayet orjinal RF kumandan yok ise en fazla EMU ile 4.5, bazı Dongle ile G5 kullanabiliyorsun. Yani ben en son takip ederken durum bu idi. Sen RF G6 ne ile kullanmayı deniyorsun ?

abi linktekiler anladığım kadarıyla demo biz satın almak istesek nereden alırız fiyatı ne kadar olur?

dosyalarda birden fazla link var hangisi ile indirelim farkedermi?

Ahmet Turan' Alıntı:
dosyalarda birden fazla link var hangisi ile indirelim farkedermi?
Yazılımların boyutları büyük olunca parça parça upload etmek zorunda kladık. Dolayısıyla hepsini indirip, birleştirmen ve sonra aşağıdaki konularda detaylı bir şekilde anlatıldığı şekilde kurmak ve ayarlaman gerekecek ;)

arkadaşalarım phonex rc30 a ait dosyaları indirdim.tam 17 parttan oluşuyo...ama kurulum bana biraz zor geldii...kurulum için bu 17 parttan hariç başka şeye ihtiyacımız var mı bi net cafeye gidip onlardan kurmalarını isteyecem.eksik olmasın diye soruyorum...? ayrıca bu kurulumu kumandayı aldıktan sonra mı yaptırsam kumandayla ilgili şeyleri de ayarlasa?öyle daha mı uygun olur acaba ne dersiniz??

özkan temiz' Alıntı:
arkadaşalarım phonex rc30 a ait dosyaları indirdim.tam 17 parttan oluşuyo...ama kurulum bana biraz zor geldii...kurulum için bu 17 parttan hariç başka şeye ihtiyacımız var mı bi net cafeye gidip onlardan kurmalarını isteyecem.eksik olmasın diye soruyorum...? ayrıca bu kurulumu kumandayı aldıktan sonra mı yaptırsam kumandayla ilgili şeyleri de ayarlasa?öyle daha mı uygun olur acaba ne dersiniz??
Ozkan Bey, kurulum dosyaların içinden çıkan KURULUM PDF ve aşağıdaki konudaki videoları adım adım, hiç bir adımı atlamadan, yapmanız halinde siz kendiniz de yapabilirsiniz.

Elinizde kumanda varken yapmanızı tavsiye ederim. Zira önceden kurmanın size bir faydası olmayacak. Kaldı ki kurulum sonrası kumanda ile ilgili ayarları test etmeniz ve ondan sonra diğer adımlara geçmeniz gerecek. Bunları düzgün bir sırada ve atlamadan yapabilmeniz için de, kurulum sırasında kumandanız yanınızda olmasını tavsiye ederim ;)