Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Merhabalar. Forumda yeni üyenizim. PhoenixRC similatörü kurdum kullanıyorum. Real Flight için link gönderebilirseniz çok sevinirim. İyi günler diliyorum.

Merhaba Mehmet Bey, Real Flight kurmak istiyorum elimde kendi kumandası mevcut fakat kurulum dvd sini bulamadım maalesef. Dosyaları iletmeniz mümkün mü?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Merhabalar elimde flysky i6x mevcut RF ve phonix i denemek istiyorum link konusunda yardımcı olabilir misiniz?
Ama elimde dongle yada başka bir sim kumandası yok sadece flysky i6x Usbden kullanacağım bu mümkün mü ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar elimde flysky i6x mevcut RF ve phonix i denemek istiyorum link konusunda yardımcı olabilir misiniz?
Ama elimde dongle yada başka bir sim kumandası yok sadece flysky i6x Usbden kullanacağım bu mümkün mü ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Yanında gelen kablo ile kullanılabiliyormuş.

İndirme linklerini özelden gönderdim. :saygilar:

Merhabalar,

Simülatör çalışmak istiyorum, satın almaya gerek var mı yoksa başka türlü temin edebilir miyim
At9s pro uzaktan kumandam var bağlantı için dongle gerekiyor mu yada direk bağlanabiliyor mu bilginiz var mı

teşekkürler

Simülatör çalışmak istiyorum, satın almaya gerek var mı yoksa başka türlü temin edebilir miyim
At9s pro uzaktan kumandam var bağlantı için dongle gerekiyor mu yada direk bağlanabiliyor mu bilginiz var mı
Yazılım linklerini özelden gönderiyorum. PC bağlantısı için kablo almanız gerekiyor. Şu konuya bakabilirsiniz.