Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Mehmet Ali AYKUT' Alıntı:
Merhaba, phoenix rc 3.0 ı kusursuz bir şekilde indirip kurdum, crack ini yaptım, launcher ı yönetici olarak çalıştır dedim fakat run phoenix butonuna tıkladığım zaman aşağıdaki hatayı alıyorum. Windows 10 kullanıyorum ve uyumluluk ayarlarını da denedim problem çözülmedi. Forumda çözümü bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Problem çözüldü v3.0, windows 10 ile uyumlu değil. Bu yüzden v5.0 yada v4.0 ı update ettikten sonra çalıştırmak gerekiyor. V5.0 update edildikten sonra Yerel Disk (C:)>Program Files>PhoenixRC içindeki PhoenixRC.exe dosyasının ismini PhoenixRC_.exe, simulator.exe dosyasının ismini de PhoenixRC.exe olarak değiştirmemiz gerekiyor.

Kolay Gelsin.

ne yaptım ne ettiysem yükleyemiyorum, vermiş olduğunuz linklerden indiremedim 6. partta hata veriyor açamadım phoenixi, en son torrent sitelerinden bi tane phoneix rc3.0 ı indirdim ve kurdum yalnız windows 10 kullandığımdan sanırım çalıştıramıyorum, bu arada indirdiğim dosyanın crack dosyasını zaten bulamadım, eğer yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise yardımcı olursa inanın çok sevinicem, hangi programı nerden nasıl cracklı indirip çalıştırabilirim, dünbaşladım simulatör olaylarına, thk dan sümulasyon kumandası siparişimi bile verdim dün yalnız sim programını bulamadım bulamıyorum ve bulamayacak gibiyim, çaresiz kaldım dostlar :'(

Erhan abi konuda verilen linkten tekrar indirmenizi tavsiye ederim, çünkü ben de çok yakın zaman önce indirdim bir problem yaşamadım. Ayrıca bu linkten indirdiğin zip dosyası içerisindeki kılavuz sayesinde kurulum yapabilirsin. Bir de PhoenixRC 3.0 windows 10 ile uyumlu değil bu yüzden PhoenixRC simulator ün web sayfasına girip soldaki download sekmesine tıklayıp en üstteki download butonuna tıklayarak üst sürümü indirebilirsin. İnen zip dosyası içindeki manualinstaller isimli kurulum dosyasına tıklayıp kurman gerekecek ve phoenix i kurduğunuz dosya konumunu açıp içindeki PhoenixRC.exe dosyasının ismini PhoenixRC_.exe, simulator.exe dosyasının ismini de PhoenixRC.exe olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır. %p

slm ben art-teck 6 aldım cd si iğrenç ama ben cd sini kurdum kumandayı yıne baglamayamadı rf6 demo ınıdrıdım yine kumandayı kullanamadım lütfen bi yardımcı olursanız çok sevinirim

doğan selçuk' Alıntı:
....lütfen bi yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu şekilde nerede ise imkansız.....

dosyayı açmaya calışırken şifre istiyor phoenixte o.o şifre ne ki

arda azak' Alıntı:
dosyayı açmaya calışırken şifre istiyor phoenixte o.o şifre ne ki
Indirdigin TXT dosyasinin ilk satirinda yazmistik, gozden kacti herhalde ;) Sifre:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Indirdigin TXT dosyasinin ilk satirinda yazmistik, gozden kacti herhalde ;) Sifre:
acamadim Mehmet abi dosyayi benim pc ile ilgili sıkıntı var galiba :laugh:

Öncelikle aliexpresin bu saçma link anlayışıyla sizleri başbaşa bıraktığım için özür dilerim :embarras: Fakat bu linklerdeki CD lerin durumu nedir sizce? orjinal olma ihtimali yoktur tahminimce :) Bende bugun bu kumandayı alacağım.. bu kumandayla uyumlu olma ihtimalleri nedir sizce?

Oğuz Emre Özdemir' Alıntı:
Öncelikle aliexpresin bu saçma link anlayışıyla sizleri başbaşa bıraktığım için özür dilerim :embarras: Fakat bu linklerdeki CD lerin durumu nedir sizce? orjinal olma ihtimali yoktur tahminimce :) Bende bugun bu kumandayı alacağım.. bu kumandayla uyumlu olma ihtimalleri nedir sizce?

Hepsiyle de uyumludur, zaten o lınklerdeki cd veya dvd orijinal sim programı değil tabikide :)
Ama dvdde yer alan sürüm ile de kullanabilirsiniz kumandayı.

Mehmet kardeşim teşekkür ederim ama forumda az önce okuduğuma göre RF7 ile benim alacağım kumanda uyumlu değil diyorlar :) acaba CD sini alınca internetten indirmeye göre daha farklımı oluyor? zaten olmadı RF nin eski versiyonunu yüklerim oda sorun değil ama en büyük korkum simi yüklemekte sıkıntı çekeceğim yönünde. çünkü ben bu elektronik konularında hep şanssız olmuşumdur kesin bi sorun çıkar diye bakıyorum artık her olaya :D

Oğuz Emre Özdemir' Alıntı:
Mehmet kardeşim teşekkür ederim ama forumda az önce okuduğuma göre RF7 ile benim alacağım kumanda uyumlu değil diyorlar :) acaba CD sini alınca internetten indirmeye göre daha farklımı oluyor? zaten olmadı RF nin eski versiyonunu yüklerim oda sorun değil ama en büyük korkum simi yüklemekte sıkıntı çekeceğim yönünde. çünkü ben bu elektronik konularında hep şanssız olmuşumdur kesin bi sorun çıkar diye bakıyorum artık her olaya :D

Of pardon haklısınız dongle olmadan emulator ile kullanabilirsiniz sim kumandası ile ve bu da RF7 ve 7.5 sürümünü kullanamazsınız demektir :)
Phoenix'te öyle bir sorun yoktu en son.Phoenix 5.5' a kadar olan sürümünü kullanabilirsiniz veya dediğiniz gibi RF sürümlerini de desteklediği versiyona kadar kullanabilirsiniz, kendinize ait bir başka kumanda olsaydı Spektrum Futaba vs gibi , o gelen CD ve yanında gelen dongle ile güncel tüm sürümler çalışıyor.

Toparlarsak CD de farklı birşey yok internette olandan :)
Yükleme biraz Real Flight icin gıcık diyebiliriz ama öyle çok çok bir sorun olmaz ayrıca zaten gelen DVD'de yüklenişi word dosyasının içerisinde anlatıyordu RF için konuşuyorum.

Şimdi anlaşıldı kardeşim teşekkürler :saygilar: :laugh: bakalım bende internetten yükleyemezsem sim programlarını artık çinlilerden meden umacağız.. Adamlar her alanda hükmediyor el mahkum :)

Paylasımlar için emeği geçen herkese çok tesekkur ediyorum rc ailesi cok makbule geçti... :RCKolik:

Windows 10 işletim sisteminde, THK 6 kanal sim kumandası ile gerekli talimatları izleyerek yüklendiğinde programlar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Emeği geçen bütün arkadaşlarımız ve abilerimize teşekkürler. Bu vesile ile 2 yıl ara verdiğim sim çalışmalarıma geri döndüm. Lakin rc heli nankörmüş pilotajım çok gerilemiş :( çok çalışarak toparlayacağız :RCKolik: