Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Angarya bir meşguliyet yaratmak istemezdim ama bir türlü çözemediğim bir durum var?
RF4 gayet güzel kurulduğu halde, kumanda ile ilgili bir hata veriyor. (THK menşeli 6 kanal Art-Tech simülasyon kumandası)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kumanda eskidi ondan mı İnterLink istiyor acaba? Bu sorunu yaşayan başkaları da var mı, nasıl çözerim?
Teşekkür ederim:saygilar:

Angarya bir meşguliyet yaratmak istemezdim ama bir türlü çözemediğim bir durum var?
RF4 gayet güzel kurulduğu halde, kumanda ile ilgili bir hata veriyor. (THK menşeli 6 kanal Art-Tech simülasyon kumandası)
EMU exe yazılımı üzerinden RF4.5 çalıştırıyorsunuz değil mi ? Yani gönderdiğim linkteki PDF anlatıldığı şekilde kurulum yapıldı, değil mi ?

Ya kusura bakmayın; üst üste anlayamadığım bir sürü problem çıktı. Ben de bilgisayar konularında biraz tez canlıyım galiba, çok çabuk sıkılıyorum. O panik halinde yazdım, sonra da kızdım kendime.:) Eski yazılarda kumanda ilgili bir problem olmadığını göre göre yazmışım öylece:laugh:
Velhasıl; RF4.5 kuruldu her şey tamam ama gönderdiğim fotodaki hatayı veriyor... Bilgisayarımla ilgili bir şeyler olsa gerek; daha sonra yeniden bir el atacağım.
Asıl Phoenix kurmak istiyordum zaten. Gelen linkten Yandex aracılığıyla sıkıştırılmış dosyayı indirdim. Açmaya çalışınca "bu dosyayı disc e yazmak için boş bir cd takın" diyor. O noktada bezginlik yaratıyor ve bırakıyorum:D

Ama dün akşam itibariyle simülasyonumu yeniden kullanmaya başladım. Yıllar evvel BodrumRC den temin ettiğim eski DVDlerdeki PX 3.0'ı kurdum, gayet sorunsuz çalışıyor%p Sürüm eski ama işimi görür..
Yani problem yok, çok teşekkür ederim:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Merhabalar ,
Mehmet bey benim de simulatör programina ihtiyacim var yardimci olabilir misiniz?

Merhaba,
windows 10 için Flysky FS-i6x e uygun versiyon hangisidir?

USB Trainer kablosuyla ClearView adlı program ile biraz denedim fakat ücretsiz versiyon sonuna geldiğinden kaldım :)

Teşekkürler

Son düzenleme:
Merhaba,
windows 10 için Flysky FS-i6x e uygun versiyon hangisidir?

USB Trainer kablosuyla ClearView adlı program ile biraz denedim fakat ücretsiz versiyon sonuna geldiğinden kaldım :)

Teşekkürler
Gerçek kumandaları simde kullanabilmek için Usb Dongle kullanmanız gerekiyor. Detaylar için :

Merhaba "aerofly RC 7 Ultimate Edition" ile simulasyona trainer kablosu ile bağlanmayı başardım. kalibrasyon ayarları sıkça bozuluyor ama idare eder gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari