Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Kolay gelsin Phoenix güncel linkleri var mıdır acaba teşekkürler
Özelden cevap verilmiştir :saygilar:

Rica etsek forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

Merhaba Mehmet Bey, Aranıza yeni katıldım. V3 ve V4 Phoenix'i yükleyebildim. Ancak crackleri yok. Rica etsem bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Emekleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba Mehmet Bey;
Elimde Art-tech simulator kumandam var, anladığım kadarıyla Phoenix RC haricinde sadece Real-flight 4.5 kullanabiliyorum. Rica etsem RF 4.5 linkini bana da gönderebilir misiniz?

Merhaba Mehmet Bey;
Elimde Art-tech simulator kumandam var, anladığım kadarıyla Phoenix RC haricinde sadece Real-flight 4.5 kullanabiliyorum. Rica etsem RF 4.5 linkini bana da gönderebilir misiniz?
Evet doğru anlamışsınız Fatih bey :) Özelden linkleri gönderdim :saygilar:

Sn. @Mehmet Küçüksari selamlar, selamlar ben de eğitim simulator link(leri) rica ediyorum , iyi bayramlar

Sn. @Mehmet Küçüksari , selamlar eğitim simulatorü linklerini bana da gönderebilirmisiniz , iyi ve sağlıklı günler dilerim

Sayın @Mehmet Kucuksari Bey bende iki gün önce art-tech 6 kanal simülatör kumandası edindim. Fakat çabalarıma rağmen bir simülatör kuramadım. Rica etsem bana da bir link verebilir misiniz?