Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Merhaba bir kullanicidan sm600 kumandasi aldim, varsa bu kumanda ile calisabilen phoneix veya realfligt surumu atabilirmisiniz.

Teşekkür ederim ama sanırım flysky i6x kumandamla uyumlu değil bu simülatör. Clearview ile çok iyi oynadım sonra da deneme süresi bitti kalakaldım öylece

Teşekkür ederim ama sanırım flysky i6x kumandamla uyumlu değil bu simülatör. Clearview ile çok iyi oynadım sonra da deneme süresi bitti kalakaldım öylece

Yok, kalakalacak bir şey yok. Google'da aerofly sim diye arat. Normalde lisanslı ve pahalıdır. Ama korsan bulabilirsin. Benim Aerofly7 öyle, ama Steam üzerinden makul bir ücret karşılığında da Aerofly8'i temin edebilirsin. Bilgisayara tanıtabildigin her kumanda ile çalışır. Bana göre de en gerçekçi rc simülatör yazılımdır.

• Beğen
Tepkiler: MURAT SIR
Yok, kalakalacak bir şey yok. Google'da aerofly sim diye arat. Normalde lisanslı ve pahalıdır. Ama korsan bulabilirsin. Benim Aerofly7 öyle, ama Steam üzerinden makul bir ücret karşılığında da Aerofly8'i temin edebilirsin. Bilgisayara tanıtabildigin her kumanda ile çalışır. Bana göre de en gerçekçi rc simülatör yazılımdır.
teşekkür ederim yardımınız için hemen deniyorum

mrb aerofly ve realfligt indirme linkleri var mı acaba bende 4 in one dongle var ama gönderilen dvd de eski sürümler var
simdiden tesekkur ederim
22 in 1 simulator diye aradım ve satış yapan bir site buldum. İndirme linkini vermiş oradan indirdim programları hemen. Aerofly, Rfg7 ve Reflex Xtr çalıştı hiç sorun çıkmadı benim usb dongle eski olmasına rağmen. Phoenix ile hiç uğraşmadım bile.

Ekli dosyalar

• Scan 08 May 22 · 07·44·53.pdf
    709.7 KB · Görülme: 9
Son düzenleme: