Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Hocam rica etsem bana da realflight ve phoenixin özelden linkini atabilir misiniz ?

@Mehmet Kucuksari merhabalar hocam herkese tek tek link atmak büyük sabır ve emek işi sizi tebrik ediyorum müsait olunca realflight ve phoenix linklerini banada atmanız mümkünmüdür acaba f22 için biraz egitim yapmak istiyorum teşekkürler şimdiden

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
@Mehmet Kucuksari merhabalar hocam herkese tek tek link atmak büyük sabır ve emek işi sizi tebrik ediyorum müsait olunca realflight ve phoenix linklerini banada atmanız mümkünmüdür acaba f22 için biraz egitim yapmak istiyorum teşekkürler şimdiden
Teşekkür ederim. ;) Linkler özelden gönderilmiştir. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: hüseyin yutmaz
Merhaba Mehmet Bey rica etsem bana da linkleri gönderebilirmisiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.

Flysky fsi6x Kumandam ile simulasyon çalışacağım uygun Real Flight linki gönderebilir misiniz?

Flysky fsi6x Kumandam ile simulasyon çalışacağım uygun Real Flight linki gönderebilir misiniz?
Gerçek RC kumanda ile simülatör kullanmak için dongle adını verdiğimiz cihaz almamız gerekiyor. Bence en risksiz yol bu. Detaylar için :

Pek tavsiye etmediğim ve bazı kumandalar için çalışan 2. Yöntem ise ses çıkışından kendi sim kumandanızı yapmak. Ama bence biraz riskli. Dikkatli yapmazsanız sorun yaşayabilirsiniz. Karar sizin.

Elmizdeki sim download linklerini özelden gönderdim.:saygilar: