Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Çalış

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Real Fligth G4 de bazı uçakların iniş takımları yok ya da açılması gerekiyor ben açamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Atilla Kalyoncu

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Selamlar, elimde Art-Tech'e ait yeni sayılmayan bir similatör kumanda var. Forumdaki paylaşımlardan anladığım kadarıyla sanırım Real Flight'ın son sürümlerini bu kumanda ile kullanamıyorum. Real Flight G4 indirmek istedim ama linkler pasif duruma düşmüş. Rica etsem, bu kumanda ile kullanabileceğim Similator program linklerini paylaşır mısınız.

You must be registered for see images attach

Resul

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar bende multicopter için simulator programı arıyordum tavsiye edilenler sanırım Phonix ve Real Flight ne tavsiye edersiniz. varsa link rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler..

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar bende multicopter için simulator programı arıyordum tavsiye edilenler sanırım Phonix ve Real Flight ne tavsiye edersiniz. varsa link rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler..
Bunlardaki Multikopter özelliği bildiğim kadarıyla zayıf.

Öncelikle şunları bir test edin. Olmadı Real Flight ve Phoenix linklerini gönderir size.

DRL - Drone Racing League Action FPV Simulator :

FPV Simulator - FPV Freerider :

Tepkiler: Mustafa ÇOBAN