Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

Real Fligth G4 de bazı uçakların iniş takımları yok ya da açılması gerekiyor ben açamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Selamlar, elimde Art-Tech'e ait yeni sayılmayan bir similatör kumanda var. Forumdaki paylaşımlardan anladığım kadarıyla sanırım Real Flight'ın son sürümlerini bu kumanda ile kullanamıyorum. Real Flight G4 indirmek istedim ama linkler pasif duruma düşmüş. Rica etsem, bu kumanda ile kullanabileceğim Similator program linklerini paylaşır mısınız.

You must be registered for see images attach

Merhabalar bende multicopter için simulator programı arıyordum tavsiye edilenler sanırım Phonix ve Real Flight ne tavsiye edersiniz. varsa link rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler..

Merhabalar bende multicopter için simulator programı arıyordum tavsiye edilenler sanırım Phonix ve Real Flight ne tavsiye edersiniz. varsa link rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler..
Bunlardaki Multikopter özelliği bildiğim kadarıyla zayıf.

Öncelikle şunları bir test edin. Olmadı Real Flight ve Phoenix linklerini gönderir size.

DRL - Drone Racing League Action FPV Simulator :

FPV Simulator - FPV Freerider :

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
slm.
hocam banada linkleri gönderebilirmisiniz?tşk.

Mehmet bey merhaba simülasyon programına ihtiyacım var rica etsem yardımcı olabilir misiniz, iyi bir bilgisayarım var programı kullanırken sorun yaşayacağımı sanmıyorum şimdiden teşekkür ederim.