Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

Eveett gecenin bu saatinde sizi birkez daha rahatsız ediyorum abilerim, fakat bir sorunum var Rf4.5 kullanıyorum kumandam Art-Tech simulasyon kumandası fakat Idle up tuşunu kalibre edemiyorum forumu okudum henüz bir cevap bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler

Kurulum sırasında 13 tane rar dosyası indirdikten sonra ''RapidSharedeki “YardimciProgramlar”içinde “daemon4301-lite.exe” programını indiriyor ve bilgisayarımıza kuruyoruz.'' diyor. Bu rapidshare nin ne oldugunu bilemedim, yardım eder misiniz? :-\

Aykut gönderdiğin linklerdeki ürünlerin hepsi aynı hangisi gözüne uygun görünüyorsa onu al.
bu linktekinin feedback'i en iyisi

EYVALLAH sağol abi :)

Aykut Hekim' Alıntı:
Kurulum sırasında 13 tane rar dosyası indirdikten sonra ''RapidSharedeki “YardimciProgramlar”içinde “daemon4301-lite.exe” programını indiriyor ve bilgisayarımıza kuruyoruz.'' diyor. Bu rapidshare nin ne oldugunu bilemedim, yardım eder misiniz? :-\
Aykut sorunun cozuldu mu emin olamadim ama bu konunun ilk mesajlarinda yer alan videolari adim adim izlersen sorun yasamaman lazim ;)

EyvAllah Mehmet Abi, Şuan evde değilim bu adımları eve gidince tek tek izleyip yeniden deneyeceğim kurmayı :) Bu forum gerçekten faydalı bir forum çok teşekkürler yardımlarınız için :) :RCKolik: :saygilar:

Mehmet abi, verdiğiniz Realflight linkinden indirdiğim dosyanın içindeki pdf de yükleme yolları resimlerle belirtilmiş, ben o yolları takip ederek yapmaya çalışırken orada 13 tane rar dosyasını indirdikten sonra '' RapidSharedeki “YardimciProgramlar”içinde “daemon4301-lite.exe” programını indiriyor ve bilgisayarımıza kuruyoruz. '' diyor rapid share nin ne oldugunu anlamadım ve yardımcı programa nasıl ulaşacam, videolardaki anlatımla resimler aynı değil :( bu program yükleme işlerinde pc işlerinde pek iyi değilimdir :( yavaş yavaş soğumaya başladım bu işten :-\ Ama yine de yardımlarınız için teşşekkürler. :RCKolik:

Yardımcı programlar bu linkte Rapidhsrae dosya yükleme sitesi o kafanı karıştırmasın aşağıdan yardımcı programları indirebilirsin

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Yardımcı programlar bu linkte Rapidhsrae dosya yükleme sitesi o kafanı karıştırmasın aşağıdan yardımcı programları indirebilirsin
Aykut sadece baslangic kismi PDF ile farkli ki zaten Mustafa Abi'n linki vermis. Sen videolari izleyerek kurmayi dene. O kadar hemen sikilacak bir durum yok. Daha dur sim calisirken esas sikinti basliyor :laugh:

İnşallah sim in kurulup çalıstıgınıda görürüz abi :laugh:

yardımcı programları indirdimde, içinde ki daemon tools hata veriyor kurmuyor pc ye :(

yerine power iso kurabilirsin aynı işi daha iyi yapar

Merhaba arkadaşlar, antalya'dan aranıza yeni katılıyorum, RF kurulumunu sorunsuz yaptım çalıştı ancak elimde aşağıdaki resimdeki kumanda var, bir türlü ayar veremedim, kollar tersine çalışıyor modelcilikte yeniyim şimdiden teşekkürler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

taner asparagas' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, antalya'dan aranıza yeni katılıyorum, RF kurulumunu sorunsuz yaptım çalıştı ancak elimde aşağıdaki resimdeki kumanda var, bir türlü ayar veremedim, kollar tersine çalışıyor modelcilikte yeniyim şimdiden teşekkürler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Merhaba taner bey bizim forum kuralları gereği bir tanışma konusu açmanız gerekmekte ilk üye olduğunuzda size gelen mesaja göre bir konu açmanızı kendinizi tanıtmanızı rica ederiz. daha sonra sorunuza devap alabilirsiniz
teşekkürler

Taner bey kumandanız üzerindeki 4 adet buton tamda o işe yaramakta ters çalışıyorsa hangi kanalın ters çalıştını bulup Reverse edebilirsiniz eğer Real flight ayarlarında sorun yaşıyorsanız şuradal, konulardan size uygun olan birşeyler vardır. kolay gelsin