Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

Ah.. Bu konuyu nasıl atlamışım bilmiyorum. Eşşeklik edip RealFlight G5 2011 Big Pack indirdim. Toplamda 8.92 GB :/

Tekrardan RF4.5 indirmeye başlayalım en iyisi :) Yavaş yavaş.. :)

Not: Bu arada Dongle konusunda kafam biraz karıştı. THK Sim. kumandası ile Dongle ihtiyacımız olmayacak değil mi ?

Keyifli forumlar, kırımsız uçuşlar dilerim.

Saygılar, Buğra.

THK kumandasını kullanırsanız dongle gerekmez

Real Flight takılıyorum ben de bu aralar (uçak)...

Uçuş alanlarından Photo Scene olanlar hakikaten çok güzel görsel olarak. Ama diğerleri kaliteli gelmedi pek.

Uçak olayı da eğlenceli görünüyor ama taşınabilirlik sıkıntı olur gibi, heli gibi değil... Şimdilik mikro ile takılayım bakalım ama rüzgasız bi haftasonu arıyorum.

Herkese selamlar. THK' nın USB 6 kanal sim kumandasını edindim. İçindeki CD de sanırım free uçuş simulatoru var. Yükledim, hevesim kaçtı. Sevgili forum üyelerinden bir ricam var. Real Flight 4.5 i kesintisiz indirmeyi başaramadım. Adresimi versem, kargo ücretinide üstlenerek RF 4.5 yükleme dosyalarını bir DVD içinde gönderebilir misiniz lütfen? teşekkür ederim.

torrent sitelerinde çıkmadı mı? piratebay kickass gibi...

RCkolik forumda ilgili linklere işyerinden giremiyorum, evde birkaç denemeden sonra bıraktım. TTnet azizliği. Ya çok yavaş yada indirme kesildi her defasında.

https://kickass.so/realflight-g4-t293803.html
bu sitedeki torrent dosyasını sol en usteki donwload torrent diyerek indirebilrsiniz torrentlerde kesinti sorun degildir illaki inecektir. hem içinde emulatör de var ama kesinlikle virus taraması yaptırın

https://kickass.so/realflight-g5-big-pack-2011-crack-t5383089.html

şu da var ama boyut biraz büyük geldi bana nedense :)

Sim Kumandam USB. Anladığım kadarıyla RF 4.5 i sorunsuz kullanabileceğim. Akşam tekrar deneyeyim.

Sonunda bütün partları, yardımcı programları vs indirdim. Yaklaşık 2,75 GB Rar dosyası. Bu akşam kurulumu deneyeceğim. Umarım partlarda sorun çıkmaz.

Nihayet g4 kuruldu. exp. packleri yüklemeden önce birkaç uçuş denemesi yaptım. Sonuç :lol: kırımlar. Çok çalışmak gerekiyor.

Önemli not: Kurulum pdf dosyasında yardımcı programlardan "daemon4301-lite" kurulması isteniyor. Buda "Old versiyon " klasörü içinde. Bu dosyayı Win7 de çalıştıramadım ve yine winrar dan çıkan "DTLite4402-0131" dosyası ile Daemon programını kurdum. Sonrası pdf dosyasında anlatılanları adım adım uyguladım. Geç olmuş. Exp. pack ve add-ons ları yarın kuracağım. :halay: :halay:

Herkese iyi geceler dilerim.

ayhan çamurcu' Alıntı:
Nihayet g4 kuruldu. exp. packleri yüklemeden önce birkaç uçuş denemesi yaptım. Sonuç :lol: kırımlar. Çok çalışmak gerekiyor.
Tebrikler Ayhan Bey, aramıza hoşgeldiniz. :laugh: :RCKolik:

ayhan çamurcu' Alıntı:
Gözünüz aydın Ayhan Bey :thumbup: Şimdiden kolay gelsin ve allah sabır versin :D

Bir iki gaui modeli, bir iki synergy modeli... Başka da doğru dürüst "yoğun kullanımda olan" heli modeli yok... heli megapack var, içinde birkaç tip aşina olduğumuz heli var...

keşke phoenixteki heli çeşitliliği RF de de olsa...

Evet, G4.5 sürümüne yükselttim. Add-onslar eklendi. Tek sorun ya çok yeteneksizim, ya bu iş çok zor yada kumandada bir sorun var. Denemelere devam.