Real Flight USB Simulator Kumanda Tanıtım Problemleri ve Çözümleri

Eralp' Alıntı:
Hocam normal ucus yapiyorum
ama klavyeden idle up ve invert yapamiyorum
Eralp Bey,

Eğer "Keyboard Mapping" bölümünde "Enable Hotkey" seçili çalışmıyor ise yapacak pek bir şey yok gibi :rolleyes:

real flight 6 auto reset 1 yapıyorum ama reset olmuyor 5 te yapmıştım oluyordu bunda başka bişi mi yapmak gerek acaba

akan tekin' Alıntı:
real flight 6 auto reset 1 yapıyorum ama reset olmuyor 5 te yapmıştım oluyordu bunda başka bişi mi yapmak gerek acaba
Hic Real Flight 6 kurmadım :rolleyes: Teorik olarak ayni olmasi lazimdi :embarras:

Merhaba Arkadaşlar Bir Sorum olacaktı Yaklaşık 1 Haftadır V911 Kullanıyorum Ve Hemen Hemen Heryerini Parçaladım Yinede Uçuyor Malum önümüz Kış Ayrıca Yedek Parçaları Yolda Daha Gelmedi Parçalar Gelene Kadar Uzun Süre Smilatör Çalışmak istiyorum Ve Bu Yüzden Bilgisayara Realflight G4 Smi Proğramını Kurdum Ama Malum Kumandaısz Çalışmadı Almighty Flight Simulator Dongle Alsam Elimdeki V911 Kumandası ile Realflight G4 Smilatör Çalışmam Mümkünmü Ona Göre Spariş Etmeyi Düşünüyorumda Şimdiden Teşekkürler

Keramettin Bey,

Ne yazık ki V911 kumandasını kullanamazsınız. V922 kumandası oluyor ama ;) Ya da en güzeli USB Simulator Kumandası almanız :) Detaylı fazla bilgiler ekte :

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Keramettin Bey,

Ne yazık ki V911 kumandasını kullanamazsınız. V922 kumandası oluyor ama ;) Ya da en güzeli USB Simulator Kumandası almanız :) Detaylı fazla bilgiler ekte :

Çok Teşekkürler Artık Bana usb Simi Kumanda Gözüktü THk dan almayı düşünüyorum Real Flay 4.5 Te Kullanabilirim Sanırım

Keramettin Danışman' Alıntı:
Çok Teşekkürler Artık Bana usb Simi Kumanda Gözüktü THk dan almayı düşünüyorum Real Flay 4.5 Te Kullanabilirim Sanırım
Evet problemsiz kullanabilirsiniz ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet problemsiz kullanabilirsiniz ;)
Sipariş Verdim inşallah Birkaç Güne Kadar Elimde Olur.. Şu Anda Benim Pc De Real Fly Kurulu Daha Güzel Önereceğiniz Simi Proğramı Varmı Yoksa Real Fly İle mi Kullanmalıyım ?

Sipariş Verdim inşallah Birkaç Güne Kadar Elimde Olur.. Şu Anda Benim Pc De Real Fly Kurulu Daha Güzel Önereceğiniz Simi Proğramı Varmı Yoksa Real Fly İle mi Kullanmalıyım ?
Şahsi tercihim Real Flight. Ama Phoenix de tercih edebilirsiniz. + / - ile ilgili daha fazla detay için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz ;)

Selam Hocam Hayırlı Akşamlar THK Kumanda Geldi Ama Real Fly de Helikopteri Bir Türlü Kaldıramadım Bütün Denilenleri Yaptım Ama Olmadı Sistemim Win 7 64 bit :)

Selam Hocam Hayırlı Akşamlar THK Kumanda Geldi Ama Real Fly de Helikopteri Bir Türlü Kaldıramadım Bütün Denilenleri Yaptım Ama Olmadı Sistemim Win 7 64 bit :)
Win 7 64 bitte ben sorunsuz kullanıyorum :rolleyes:

Keramettin bey, malum işin içine PC ve yazılım girince problem kaynağı her şey olabiliyor ya da en küçük ayar yaparken atlama soruna denen olabiliyor.

Peki uçak seçip denediniz mi ? Uçak kontrol edilebiliyor mu ?

Tüm bildiklerimizi aşağıdaki 2 konuda paylaştık. Tüm mesajları ve videoları satır satır okuyun lutfen. Zira baştan sizin gibi çalışmıyor diyen arkadaşlar sonradan bazı ayar aşamalarını fark etmeyi atladıklarını söylediler.

Eğer hala çalışmazsa gerçekten uzaktan bir şey söylemek zor. Inşallah atladığınız kısmı bulur ve sorunu çözersiniz. Kolay gelsin ;)

Hocam SAdece Watt Not (Electirik) Modelini Kaldırabiliyorum Kumanda Diğer Modelleri Kaldırmıyor :) Klavyede Basmadığım Tuş Kalmadı :) Uçaklarda Sorun Yok Ama Heliler içinde Birtek Bunu Uçurabiliyorum :)

Ufak Detayı Atlamışım .. :) Enable Hotkey Kutucuğunu işaretlememişim .. Sorun Kalmadı

Phoenix ile ilgili konuya taşınmıştır.

Yönetim

merhaba bende align trex 100s combo var nasıl kumanda ayarı yaparım RealFlight G4.5 için

yilmaz80' Alıntı:
merhaba bende align trex 100s combo var nasıl kumanda ayarı yaparım RealFlight G4.5 için