SAB Goblin Raw

Sanırım benim beğenmediğim heli yok gibi ?

Belki de Türkiye şartlarında böyle bir lüxümüz yoktur hepsi güzel geliyor gözüme ?

İmkan olsa da deneyip, kullanıp, beğendim veya beğenmedim diyebilsek.

Genel olarak Goblin ailesine yeni bir seçenek daha eklenmiş oldu, dileyen competion tarzı , dileyen kraken, dileyen de Raw alarak yoluna devam edebilir.

Model genel olarak kırıma dayanaksız ama rjit bir yapısı olacak gibi , muhtemelen havada sorun vermeyecek ama düşünce sağlam çıkan parçalardan yedek yapılacak bir havası var ?

Not : Şu yağlı kavrama çok karizma gerçekten ?

Valla hepsine aynen katılıyorum,

Bence kanopi kapalı olsa, en azından pile kadar, çok yakışıklı olurmuş, aslında güzel heli, italyanlar inovasyon ve tasarım konusunda gerçekten efsane şeyler yapıyorlar.

Bi de şu tail slider'in neden tek noktadan tutan modellere kıl oluyorum, sene olmuş 2021 ya:D

Valla hepsine aynen katılıyorum,

Bence kanopi kapalı olsa, en azından pile kadar, çok yakışıklı olurmuş, aslında güzel heli, italyanlar inovasyon ve tasarım konusunda gerçekten efsane şeyler yapıyorlar.

Bi de şu tail slider'in neden tek noktadan tutan modellere kıl oluyorum, sene olmuş 2021 ya:D
Aslında oraya hidrolik bir makanizma yapsalar servo hidrolik valve bağlansa, işte buna yenilik derim?