SAB Goblin Team

SAB Goblin Team

ali yalçın' Alıntı:
Hayırlı olsun herkese

Şu alt tarafı metal yapmakta fayda var, biraz sert bi iniş yaptım, hemen dağıldı, malum skid olmadığı için gövde yere çok yakın.

Bende tarotun metal upgrade setinden sipariş verdim hemen
Neresi dağıldı ben tam göremedim resimden :rolleyes:

Tarot hangi upgrade aldın peki, link verir misin

SAB Goblin Team

Bu arada güzel temenliler için teşekkürler arkadaşlar, sağ salim elimize hele bir ulaşsın da. Çok daha güzelleri sizlerin olsun %p

SAB Goblin Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Neresi dağıldı ben tam göremedim resimden :rolleyes:

Tarot hangi upgrade aldın peki, link verir misin
Alttaki pilastik pil kızağı bölümü abi [emoji52]

http://s.aliexpress.com/QJ7FbMrY
(from AliExpress Android)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SAB Goblin Team

Vay o zaman sana da hayırlı uğurlu olsun Fatih :thumbup: Maiden videosunu merakla bekliyoruz :hoppa:

Kullandığın elektronik hakkında biraz bilgi alsak ;)

Teşekkürler abi, esc hobywing v4 80a, servolar kst 320, tail servo kst 565x motor tareg edetion,

SAB Goblin Team

ali yalçın' Alıntı:

Geçmiş olsun, metal güzelmiş biraz inceledim evet bundan bende sipariş verecem teşekkürler Ali bilgi için tekrar geçmiş olsun :saygilar:

SAB Goblin Team

ali yalçın' Alıntı:

http://s.aliexpress.com/QJ7FbMrY
Allah allah. İlginç olmus gerçekten !? Neyse metal upgrade fiyat olarak uygunmuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SAB Goblin Team

fatih cebir' Alıntı:
Teşekkürler abi, esc hobywing v4 80a, servolar kst 320, tail servo kst 565x motor tareg edetion,
Gayet güzel Fatih [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

SAB Goblin Team

mehmet abı nirvana bı model almışşsın , hayırlı ugurlu olsun kırımsız ucuslar ...

ali sanada geçmiş olsun yalnız sanırım baya sert iniş olmus sanırım , başka bısey olmamasına sevındım ...

fatih abi senın goblını de ateş ediyor , kırmızı kırmızı tam şeytan :evil: :evil: adamı gunaha sokar bu modeller ;D ;D

SAB Goblin Team

Fatih abi, Ediz hocam teşekkürler
Canopy nin Alt tarafına şöyle bi tamirat yapmak zorunda kaldık neyseki altta kalıyor kozmetik olarak kötü bi görüntü oluşturmuyor, en kısa zamanda Mehmet abinin modelde ki gibi normal skid e geçeceğim

SAB Goblin Team

byedz' Alıntı:
mehmet abı nirvana bı model almışşsın , hayırlı ugurlu olsun kırımsız ucuslar ...
Tesekkur ederim Ediz, denk geldi Iste :thumbup:

ali yalçın' Alıntı:
Fatih abi, Ediz hocam teşekkürler
Canopy nin Alt tarafına şöyle bi tamirat yapmak zorunda kaldık neyseki altta kalıyor kozmetik olarak kötü bi görüntü oluşturmuyor, en kısa zamanda Mehmet abinin modelde ki gibi normal skid e geçeceğim
Kesinlikle Ali. Turkerin de dedigi gibi ne o oyle resmen Canopy uzerine inis yapiyoruz :laugh:

Fakat Canopy o sekil hasar gormesine sasirmadim dersem yalan olur :-\ Allahtan alt kisimda da goze batacak yerde degil %p

SAB Goblin Team

Tesekkur ederim Ediz, denk geldi Iste [emoji106]
Kesinlikle Ali. Turkerin de dedigi gibi ne o oyle resmen Canopy uzerine inis yapiyoruz :laugh:

Fakat Canopy o sekil hasar gormesine sasirmadim dersem yalan olur :-\ Allahtan alt kisimda da goze batacak yerde degil %p
Şaşılacak bişey yok abi gayet normal, canopy üzerine iniyoruz, taşa geldimi böyle oluyor, pilastik te çıt kırıldım bişey, sert bi yapısı var.

Oryantasyon kaybından 5 metreden hold çekmek zorunda kaldım malesef [emoji19]

Normal iniş takımı olsaydı eminim sadece skid gidecekti

Asıl ufak modelde Rescue lazım aslında

SAB Goblin Team

Mehmet Abi hayırlı olsun modelin. İniş takımı ve kanopin en güzeli bence :) Fatih abi senin modelinde hayırlı olsun. Ateş ediyor resmen :)

SAB Goblin Team

Fatih hayırlı olsun, kırmızı şeytanı toplamışsın. :coolxf: Kırımsız uçuşlar. :thumbup:

Ali ufak hasar için geçmiş olsun, bende olsam ilk iş iniş takımını değiştirirdim ona vesile olmuş diyelim nazarlık. :)

SAB Goblin Team

oguzhannn' Alıntı:
Mehmet Abi hayırlı olsun modelin. İniş takımı ve kanopin en güzeli bence :) Fatih abi senin modelinde hayırlı olsun. Ateş ediyor resmen :)

Teşekkürler Oğuzhan :saygilar: