SAB Goblin Team

İşte goblin ailemizin yeni üyesi , bir buçuk aylık seyahatinin ardından geçen hafta Milano da yaşayan kız kardeşimin eline ulaştı.
Hikayesini yakında ayrı bir başlık olarak yazmayı düşünüyorum . Sinirlerim biraz yatışsın diye bekliyorum. Yoksa ağzımı bozmadan yazamayacağım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
şte goblin ailemizin yeni üyesi , bir buçuk aylık seyahatinin ardından geçen hafta Milano da yaşayan kız kardeşimin eline ulaştı.
Hikayesini yakında ayrı bir başlık olarak yazmayı düşünüyorum . Sinirlerim biraz yatışsın diye bekliyorum. Yoksa ağzımı bozmadan yazamayacağım :)
Vayyy :eek: Veee karşımızda Türkiye'nin ilk Goblin Kraken'i :yuppi:Listeye hemen ilave edelim :D

Öncelikle yeni model hayırlı olsun kardeşim %p Kutu açılımı ve modelin geliş hikayesini merakla bekliyoruz :thumbup:

Türkiye kapısına kadar geldi ama maalesef içeri giremedi . O yüzden şu anda hala İtalya'da . Türkiye'nin ilki diyebilir miyiz bilmiyorum :) Kız kardeşim gelene kadar başkası getirir mi bilemem.
Hadi ya :embarras: Neyse kapıdan dönmüş olsada, en azından sağlam ellerde. Er ya da geç buraya gelecek nasıl olsa.

Bu kurlar ile biraz zor. Bence bir şekilde o yine ILK olmayı başarır diye düşünüyorum ;)

Ali hayırlı olsun doğru yoldasın ? hoşgeldin
Çok sağol abi kesinlikle ?
Seni yalnız bırakmaya gönlüm razı olmadı Ali abi :) Ben de DremLiner-imin bir kaç fotosunu paylaşarak GOBLİN TEAM-ın üyesi olduğumu isbat edeyim. Her kese malum, goblini geçen sene F3N yarışmasında Erkan abiden aldım. İlk kırımı da orda yapıb öyle döndüm ülkeme :D Geçen 1 sene içinde neredeyse modelin tüm plastik ve riskli parçalarını, tüm rulmanlarını, kayışlarını yeniledim. Model sıfır gibi şu an. Ama uçurmakdansa bakıb-bakıb zevk almayı tercih enelerden oldum artık :)

Ferid kardeşim teşekkür ederim, ama ben seninle Aynı fikirde değilim, yatan model sevmiyorum, bence sende canın istedikçe uçurmalısın?
Ali hayırlı olsun doğru yoldasın ? hoşgeldin
Hayırlı olsun Ali %p Kırımsız, güzel ve keyifli uçuşlar :thumbup: Sanki modeli bir yerlerden tanıyor gibiyiz ama emin olamadım ;)

Boşver Ferid üzülme. Kendi Logo 800 biliyorum, en güzel model vitrinde duran modeldir :lollol:

Sağol Mehmet abi, model illaki tanıdıktır ben modeli Bilal yonca'Dan aldım.

Bi logo 800 uçarken göremedik ya abi şu vitrin sevdasına ?

İşte goblin ailemizin yeni üyesi , bir buçuk aylık seyahatinin ardından geçen hafta Milano da yaşayan kız kardeşimin eline ulaştı.

Abi hayırlı olsun güzel bir incelme bekliyoruz şöyle mis gibi Türkçe ??