SAB TRANSMİTTER CASE VE SAB TOOL KIT

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Uzun zamandır beklediğimiz ,Sab firmasının çıkarmış olduğu kumanda çantası ve takım çantasını ,nihayet Ben ve İsmail Kardeşim ,stoğa girer girmez hemen aldık.
Gerçekten çok kaliteli bir işçilik yapılmış. Çok şık duruyor. Kumanda çantasını da ismail in vesilesi ile aldım. İlla sende al çok hoş deyince [emoji1] [emoji1] kıramadım kardeşimi ,bende aldım bir tane .Sizlerinde beğeneceginize eminim [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çantalar şahane. Her ikinize de hayırlı olsun arkadaşlar :thumbup:

Şahsen ben de uzun süredir benzer kumanda çantasını kullanıyorum ve çok da memnunum. Gerçi benim çantada de SAB yazmıyorum :-\ ama olsun SAB yazısı birazcık pahalıya geliyor :laugh:

Kardeşim iki çantayıda güle güle kullan..
Kumanda ve Takım çantası senin 380 nin zaten seti zannedersem
Kumanda çantasını almanı ben çok istedim sende beni kırmadın ayrıca teşekkürler. Sende beğendiysen ne mutlu.
Ben kumanda çantası olarak bu zamana kadar elimde kumaştan bi çantanın içine Sünger yaparak taşıdım. Bence alüminyum çantalar taşıması bakımından büyük oluyor ve zaten elimizde de yeterince fazla malzeme ( Modeller, şarj çantası, piller, alet çantası ve kumanda )olduğu için sıkıntılı görüyordum. Şimdi senin 380 çantasına tüm ekipmanı koyabileceksin. Valla çok iyi
Tekrar hayırlı olsun Mesut güle güle kullan kardeşim..
Inşallah benim çantada Cumartesi elime ulaşır bende buradan foto paylaşırım... :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çantalar şahane. Her ikinize de hayırlı olsun arkadaşlar [emoji106]

Şahsen ben de uzun süredir benzer kumanda çantasını kullanıyorum ve çok da memnunum. Gerçi benim çantada de SAB yazmıyorum :-\ ama olsun SAB yazısı birazcık pahalıya geliyor :laugh:

Teşekkür ederim Mehmet abi. Valla dediğiniz gibi herşeyi aynı imiş.
Ben 380 çantası ile takım olsun diye tercih ettim valla abi. İyi de oldu.

Çok güzelmiş ikinize de hayırlı olsun
kıskandım hemen almalıyım:)

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Kardeşim iki çantayıda güle güle kullan..
Kumanda ve Takım çantası senin 380 nin zaten seti zannedersem
Kumanda çantasını almanı ben çok istedim sende beni kırmadın ayrıca teşekkürler. Sende beğendiysen ne mutlu.
Ben kumanda çantası olarak bu zamana kadar elimde kumaştan bi çantanın içine Sünger yaparak taşıdım. Bence alüminyum çantalar taşıması bakımından büyük oluyor ve zaten elimizde de yeterince fazla malzeme ( Modeller, şarj çantası, piller, alet çantası ve kumanda )olduğu için sıkıntılı görüyordum. Şimdi senin 380 çantasına tüm ekipmanı koyabileceksin. Valla çok iyi
Tekrar hayırlı olsun Mesut güle güle kullan kardeşim..
Inşallah benim çantada Cumartesi elime ulaşır bende buradan foto paylaşırım... :RCKolik:
Teşekkür ederim İsmail kardeşim. Valla ikimiz içinde güzel bir tercih oldu.
Dediğin gibi benim 380 çantası ile takım tamamlanmış oldu. [emoji106] [emoji106] .
Bende alüminyum çanta kullanıyordum bir sürü çanta olmuştu. Şimdi bir çanta eksilmiş olacak. Direk helikopter çantasında götürürüm artık. .[emoji1] [emoji1]

Selcuk Koyu' Alıntı:
Çok güzelmiş ikinize de hayırlı olsun
kıskandım hemen almalıyım:)
Teşekkür ederim Selçukcum. Sanada yakışır böyle bir çanta [emoji106] [emoji106]

Mesut güle güle kullan, tam takım oldu gerçekten. :halay:

Aliminyum çantalarda bence de hiç pratik değiller. :(p

Ne kadar az çanta o kadar az sefer demek. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut güle güle kullan, tam takım oldu gerçekten. :halay:

Aliminyum çantalarda bence de hiç pratik değiller. :(p

Ne kadar az çanta o kadar az sefer demek. :laugh:
Teşekkür ederim Türker abi. Aynen tam takım oldu. [emoji106]

Mesut Sert' Alıntı:
Teşekkür ederim Mehmet abi. Valla dediğiniz gibi herşeyi aynı imiş. Ben 380 çantası ile takım olsun diye tercih ettim valla abi. İyi de oldu.
Bence takım şahane olmuş Mesut :halay: Acaba ben de mi çantayı UPGRADE edip, SAB çanta ile yeni bir takım yapsam :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Bir sonraki siparişte Mesut'a plaket yollayacakmış SAB firması :)
Aynen İlker abi.Zaten Çoktan haketmiştim dimi ama [emoji4] [emoji4] [emoji4] .
Resmen reklamlarını yapıyoruz .gönderseler hiç te kötü olmaz valla [emoji1] [emoji1]

Mesut abi yine yapmışsın yapacağını, daha yeni çanta yapmıştım dx9a, çok pis zehirlendim ya :lollol:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Mesut abi yine yapmışsın yapacağını, daha yeni çanta yapmıştım dx9a, çok pis zehirlendim ya [emoji38]lol:
Valla Kaan napim ,çok güzel bir çanta olunca kaçırmak istemedim ve stoğa girer girmez aldım. Ama şunu söylim, Adamlar çok piss yapmışlar...[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Mesut Sert' Alıntı:
Valla Kaan napim ,çok güzel bir çanta olunca kaçırmak istemedim ve stoğa girer girmez aldım. Ama şunu söylim, Adamlar çok piss yapmışlar...[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Çok iyi yapmışsın abi :thumbup: :thumbup:

Ben dx9a çanta yaptım ama biraz ağır bir çantaydı aldığım, ama üzerinde otur taşır, ne gerek var dersen yok tabi gereği :lol: :lollol: Bu çok hoşuma gitti, tabi goblin almadan bunu almak olmaz , önce goblini alalım, gerisi kolay :coolxf: