SİMİLASYONLA BAŞIM BELADA

cihan topcu' Alıntı:
özürdilerim gerçekten ama birazda mesleki alışkanlık diyelim elimden geleni yapacağım

"Elimden geleni yapacağım!" derken bile hiç bir şey yapmadığını görüyorum!... :mad:

neden kızdınız anlayamadım şimdi :rolleyes:
eski bir söz vardır kırk günlük tavuk balık olmuyor da kırk yıllık kani birden olur mu yani
birden bire edebiyatçımı olmamı beklediniz onu anlamadım dikkat edyorum elimden geldğince
bu arada zaman zaman bir avukat abimiz için mahkemeye dilek çelerde yazarım ama bir hakimde beni türkçeyi katlettim diye daha tutuklamadı :p

konuyu açan arkadaş en son kalem kağıdı eline 5. sınıfta almış galiba.

cihan topcu' Alıntı:
neden kızdınız anlayamadım şimdi :rolleyes:
eski bir söz vardır kırk günlük tavuk balık olmuyor da kırk yıllık kani birden olur mu yani
birden bire edebiyatçımı olmamı beklediniz onu anlamadım dikkat edyorum elimden geldğince
bu arada zaman zaman bir avukat abimiz için mahkemeye dilek çelerde yazarım ama bir hakimde beni türkçeyi katlettim diye daha tutuklamadı :p

ben hakim olucam ilk önce o avukat abiyi sana dilekçeyi yazdırdığı için diplomasını bir güzel yırtıp barodan falan kaydını sildirirdim. Sonra sana sırf "ğ" kullanılacak yerde "y" kullandığın için 20 yıl ağırlaştırılmış verir, sonra da her Türçemizi güzel kullanalım diye uyarana edebiyatçımıyız gardaş diye cevap verdiğin için de verdiğim cezayı müebbete çevirirdim.

Eski bir konuyu anlamsiz ve gereksiz bir sekilde yeniden gundeme getirmeden once kendinizi tanitip, bir selam verseydiniz daha guzel olmaz miydi acaba ??