Simulator Kumanda Tanıtma Problemi

Mehmet bey, aslında latife yapmaya çalıştım :laugh: Çünkü hemen hemen tüm forumlarda tatlı bir uçakçı-helici çekişmesi vardır ya. Ortalığı biraz kızıştırayım dedim. :lollol: Bu arada sizin yazılarınızı tavsiye gibi kabul edip Phoenix programını indirdim. Ancak bir türlü çalışmadı. Konuyla ilgili yardım talebimi ilgili konu başlığında yazdım. Oradan sanırım bilgi alışverişinde bulunuruz sanıyorum.
Not : Bu arada model değil de oyuncak kabul ettiğim 2-3 miniheli eskittim.(Hani şu Çin malı olup marketlerde vb. yerlerde satılanlardan) Sonuncusunun liposu bitti. Çünkü kumanda pilleriyle değil bir şarj aletiyle şarj ettiğimden günde 3-4 kere evde muhteşem uçuşlar yapıyordum(k). Yani heli zevkimizi basit uçan oyuncaklarla giderdik şükür. :thumbup:

Başarılı ve çok yardımcı bir paylaşım... Hazırlayan ve paylaşanlara teşekkür gerekli fazlasıyla...

ÇAĞATAY KENARLI' Alıntı:
Başarılı ve çok yardımcı bir paylaşım... Hazırlayan ve paylaşanlara teşekkür gerekli fazlasıyla...
Faydalı olabilirsek ne mutlu bize %p Güzel geri bildirim için de bizler size teşekkür ederiz :saygilar: