Sizce Ne Olacak..

Sizce Ne Olacak..

Trikopter diyeceğim ama çok kolay olacak :rolleyes: ???

Sizce Ne Olacak..

Yani bana da rudder'ı olmayan bi trikopter gibi göründü... Resimden anlaşılmayan ekstra bir özelliği yoksa eğer, bunu yapmak için birkaç yıl beklemenize gerek yok, en fazla motor-esc'yi falan Çinden alırsanız bir ay kargosunu beklersiniz.

Sizce Ne Olacak..

Vantilatör olacak, yaz geliyor yavaştan ekipmanı hazırlamak lazım ;D

Sizce Ne Olacak..

Rasim abi, Havada uçan bir vatilatör cokda fena olmazdı bak iyi fikir.
Mehmet abi, kolaya kaçtın :p

Emre abi, aslında havada uçmayacak... Daha doğrusu uçamayacak kadar ağır olacağını düşünüyorum.

Sizce Ne Olacak..

Bir kac sene sonra 2 arkadas prototip :)
Aklima linkteki araca benzer bisey getirdi :)

Sizce Ne Olacak..

Suda gideceği pervane yapısı ve motor tercihinden az çok belli oluyor. Ne amaçla kullanılacak?

Sizce Ne Olacak..

Evet harun suda gidecek. Aslında o pervanelerin bulunduğu bloglar 360 derece dönebiliyor. Fakat siz onu göremiyorsunuz ben çizdiğim projede istediğim gibi oynayabiliyorum o bölümlerle. Ayrıca kabataslak bir çizim. Gelecek aydan itibaren tamamen projeye başliyacağım. Büyük kapsamlı birşey olacak. Ne amaçla kullanacağınıda sonraya saklıyorum

Sizce Ne Olacak..

Bir çeşit denizaltı mı olacak?

Sizce Ne Olacak..

Evet cahit abi. Deniz üzerinde ve altında gidebilen birşey olacak

Sizce Ne Olacak..

Ben kafayı sadece uçan şeylerle takmışım.. hiç yüzeceği aklıma gelmemişti :D

Sizce Ne Olacak..

Emre abi , sonuçta hepsini pervane haraket ettiriyor sorun yok. Türbin motorları saymazsak :p

Sizce Ne Olacak..

Ben bilmiyorum ki turbin motor nasi olur :D acikcasi pervaneleri de guzel cizemedin zannettim, ne bileyim su icin olduklarini.. :D kazik sormussun ama. Ordan calismamistim. Ben ucacak diye seyettim. Biz oralari islemedik..

Sizce Ne Olacak..

Abi aslında çizim tamamen güzel değil. Yarım saat falan öyle hemen çizdim geçtim. Normalde çizim part part olacak. Ve montaj yapılacak. Civatasına kadar :laugh: