Skywalker 1900mm tecrübe uçuşu

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 3,168
A

altan

Guest
Bu gün Mehmet AYDIN abi ve Çağdaş'ın yardımı ile önce evden alındım ve sahaya geldim.Açıkçası hiç niyetim yoktu.Sağolsunlar epeydir yavaş yavaş ilerleyen FPV uçağımın yer ayarları bitmiş ve uçuş bu güneymiş.Uzunca süren araştırmalarımda dünyanın en popüler FPV uçağı olan bu model gerçekten de tüm övgüleri hak ediyor.İnanılmaz kararlı ve stabil uçan bu uçak düşük stall hızı ve yüksek süzülme yeteneği sayesinde izlemeye değer görüntüler çekmemizi ve uzun menzil yada yüksek irtifa uçmamızı sağlıyor.Şimdilik tecrübe uçuşlerı ile yetineceğim mecburen.Önümüzdeki günlerde stoklara girmesini beklediğim EzUHF 433 Mhz 600 mW vericiyi aldıktan sonra uzun mesafe uçuşları ve çekimlere başlayacağız umarım.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buda değişik bir açıdan uçuş.Sağolsun Çağdaşın kamerayı elevatorun üstüne konumlandırdık.Motor stop edildikten sonra nasıl rüzgar içine ilerliyor inanılmaz
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

abi bugün gerçekten skywalker'ın uçuşunu hayranlıkla izledik. :thumbup: umarım uhf vericinizi de en kısa sürede temin edip, fpv uçuşlarına başlarsınız. merakla bekliyoruz. :coolxf:

Altan Bey hayırlı uğurlu olsun. Nice keyifli, kırımsız uçuşlar dilerim. :bravo:
Devamını merakla bekliyoruz. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Altan Bey hayırlı uğurlu olsun. Nice keyifli, kırımsız uçuşlar dilerim. :bravo:
Devamını merakla bekliyoruz. :saygilar:
Türker kardeşim sağolasın.Sen de artık şu koca oğlanın dumanını bir savur da alem heli görsun...

Altan, ilk uçuş hayırlı uğurlu olsun, nice kırımsız uçuşların başlangıcı olsun. Bence "Yusuf" ile gerçek anlamda bugün tanıştın. :lollol: Bu günkü radyo ve alıcı ile uçmayacaksın, ama ben oradayken radyodan kaynaklanan hafif kırımın nedenini anlamak lazım. :-\ Benzer bir şey başka ekipman ile de olabilir, o nedenle söylüyorum. Eminim adım adım ilerlemenin yararını göreceksin.

Bravo Altan Bey sonunda senin kartalın havada süzülüşünü gördüm ya :bravo: :bravo:

Inşallah kırımsız, uzunnnnn FPV uçuşlarda kullanılır, şahane videolar çekersin %p

altan abi hayırlı olsun
kırımsız günler dilerim.

Altan,model gerçektende aldığı övgüyü hak ediyor.Rüzgarlı havada sabit kalması bizi çok etkiledi.Tabi bu arada Miss2 nin pabucunu dama attın ve onu küstürdün.Bir dahaki uçuşa onuda getir boynu bükük kalmasın garibanın :)

Altran Abi, tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
Nice kol uçuşlarına diyeyim :)

Altan abi hayırlı olsun , uçuş esnasında yaptığın burun aşağı hower da güzeldi :lollol: kartepe üzerinde tonolarını enkısa zamanda bekliyoruz. :lol:

Hayırlı olsun Altan Bey , modelin uçuşu hakikaten çok güzel.Daha güzel uçuşlar ve görüntülerini görmek dileklerimle... :saygilar:

Tolga' Alıntı:
Altran Abi, tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
Nice kol uçuşlarına diyeyim :)
Tolgacım sağolasın.Umarım dediğin gibi uçacağız ... Hele bir uhf işini halledeyim hala stokta yok yahu :( :(

Çiçeğim buna katlanır karbon bir pervane al ,,kırımsız uçuşlar