Skywalker x8 ilk uçuş

Ertuğrul ÖZER

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Bugün hava çok soğuk olmasına rağmen dayanamayıp -10 derecede ilk denemeyi yaptık.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Skywalker x8 ilk uçuş

İste modelcilik budur :bravo: Hadi gözün aydın Ertuğrul bey. Rica etsek müsait bir zamanda detaylı bir skywalker x8 inceleme konusu acar misiniz? Sayeniz de biz de modeli daha yakından tanımız oluruz. Mesela özellikleri nelerdir? Neden bu modeli tercih ettiniz? Nereden ve kaça aldınız ? Üzerinde kullanılan elektronik ekipmanlar nelerdir? gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skywalker x8 ilk uçuş

Valla helal olsun bravo :bravo:

Skywalker x8 ilk uçuş

Mehmet bey sağolun ,inşallah ilk fırsatta bu aşamaya kadar yaşadığım sıkıntılarla birlikte bütün ekipmana ait bilgileri öğrenebildiğim kadarıyla paylaşacağım.

Skywalker x8 ilk uçuş

Elinize sağlık, başarılı bir kalkış olmuş.

Ordu'da bir arkadaşım da haritacılık ile ilgilendiği için ilk başta X8 topladı ama pes etmişti.. Pervane arkada olduğu için elle atmak çok riskli... Aman dikkat...

O rampa sistemi falan yapmıştı ama yine olmadı, sonra başka bir modele geçirdi tüm ekipmanı :D

Skywalker x8 ilk uçuş

Merakla takipteyiz Ertuğrul bey :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skywalker x8 ilk uçuş

Sağolun Doğukan bey çok haklısınız, bu pervanesinden dolayı aslında bende bu uçaktan soğumuştum. çok fazla araştırma yapmadan diğer modelleri araştırmadan ilk heyecanımızla bu modeli satın almış bulundum.Sonra araştırdıkça daha güvenli başka modelleri tanıyınca epeyce bir süre buna el sürmedim. 3 aydır fpv raptor 757-v2 ile çalıştım. Harita çalışmalarında kullanmak istediğim için tekrar başladık ama bu uçağı sevmiyorum kuyruksuz olduğu için .skywalker 1880 ve fpv ranger ex 757-v3 modelleri de var elimde bazı parçaların gelmesini bekliyorum insallah onlarla ilgili çalışmaları burda paylaşacağım.

Gözünüz aydın ertuğrul bey,

hele bir de içine 3dr koymuşsunuz tadından yenmez valla :)

Skywalker x8 ilk uçuş

Tebrikler Ertuğrul Bey. :bravo:

Beyaz kar fonundan siyah model bence çok isabetli olmuş. :laugh:

Pervanenin arkada olması sebebiyle bende atarken aman dikkat diyorum. :rolleyes:

Ama modelin uçuşu çok kararlı ve stabil gözüküyor bir diğer taraftan, paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Skywalker x8 ilk uçuş

Elinize emeğinize sağlık. Tebrikler. Yer Gölbaşı civarı galiba.

Skywalker x8 ilk uçuş

Sağolun arkadaşlar. yer free pist. siyah hali ile bile çok zorlandım Türker bey:)

Skywalker x8 ilk uçuş

Tebrikler güzel bi çalışmanın eseri olduğu videodaki ses tonundaki heyecandan belli [emoji4]

Hayırlı olsun.

Skywalker x8 ilk uçuş

çok teşekkürler :)

[Video]: Skywalker x8 uçuş denemeleri

Kar Kış demeden denemelere devam ediyoruz.

Uçuş sonrası çay keyfi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol