SM 600 Simülatör Kumandası

Bu uyarı sistemin kumandayı görmediği anlamına geliyor .Kumanda üzerindeki switch ten Rf yı seçtiğiniz halde bu uyarıyı aliyorsaniz bu versiyonu kumandanız desteklemiyor demektir.

Celalettin Bey yardımınız için teşekkür ederim. Kumanda kutusu içinden çıkan CD'de birkaç ayrı simülator programı vardı. Ben ilk RF7'i kurmayı denedim ve böyle bir hata verdi. Kumandanın kutusunda RF7 ile uyumlu olduğu yazıyor. Ama böyle bir hata aldım.

Sonra Phoneix'i kurdum. Onda kumandayı gördü ve çalıştı. Ama ben RF'i kullanmak istiyorum. Bunun için başka bir çözüm var mıdır acaba?
Teşekkür ederim.

Onur Ozturk.' Alıntı:
Celalettin Bey yardımınız için teşekkür ederim. Kumanda kutusu içinden çıkan CD'de birkaç ayrı simülator programı vardı. Ben ilk RF7'i kurmayı denedim ve böyle bir hata verdi. Kumandanın kutusunda RF7 ile uyumlu olduğu yazıyor. Ama böyle bir hata aldım.

Sonra Phoneix'i kurdum. Onda kumandayı gördü ve çalıştı. Ama ben RF'i kullanmak istiyorum. Bunun için başka bir çözüm var mıdır acaba?
Teşekkür ederim.
Sm600 lerde her sim. Programı için switch ile seçim var diye hatırlıyorum .
Önce switchi Rf getirin ondan sonra power' açıp bilgisayara takın sonrasında simi çalıştırın .