Soru: 50'lik heliye 90'lık motor takılır mı

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

0:30 da benim fuselage den çıkan dumana bakabilirsin.Garibim o günden beri bir daha da çalıştırılmadı öyle asker bavulu gibi duruyor :embarras: :(
Yakıt %20 rapicon

Bu da benzinlisi ,adamın uçtuğu yeri görünce insanın otlayası geliyor :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Celalettin Yazkan' Alıntı:
0:30 da benim fuselage den çıkan dumana bakabilirsin.Garibim o günden beri bir daha da çalıştırılmadı öyle asker bavulu gibi duruyor :embarras: :(
.....
O dönem bu video ve senin Scale görünce hiç unutmuyorum "Ha maşallah" demiştim :D Artık asker bavulundan çıkıp sahalara dönsün biran önce abi :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
O dönem bu video ve senin Scale görünce hiç unutmuyorum "Ha maşallah" demiştim :D Artık asker bavulundan çıkıp sahalara dönsün biran önce abi [emoji106]
Bende çok istiyorum Mehmet is güç çocukların okul vs derken elimi suremedim inşallah bu yaz havalandiracagim

Celalettin abi bi firma var nitro motorlar için dönüşüm kiti satıyor benzinliye çevrilebiliyor

Mesut AKIN' Alıntı:
Celalettin abi bi firma var nitro motorlar için dönüşüm kiti satıyor benzinliye çevrilebiliyor

Mesut link varsa verebilirmisin ,bir de fiyata bakma lazım değer mi?

Ynt: Soru: 50'lik heliye 90'lık motor takılır mı

linkini bulursam uarin paylasirim abi ama fiyatlar ucuz degil 100 120 150 dolar falan :F

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
linkini bulursam uarin paylasirim abi ama fiyatlar ucuz degil 100 120 150 dolar falan :F

Olsun yine de aklımızın bir kenarında dursun iyi sonuç alınıyorsa değebilir? :rolleyes:
Çünkü ben performanstan çok stop etmemesi ve dumanı olmaması nedeniyle benzini seviyorum.(Malum fuselage + alan turuna yeter) %p

http://www.morrisminimotors.com/