Spektrum DX8 Gen-2 Cikmis

Yapacak bişey yok, UPS ile isteyeceksin. DHL ile göndermesinler sakın, orders@fast-lad.co.uk a mesaj at kesinlikle... Comments kutucuğuna da yaz tabii ki DHL olmasın, UPS olsun diye... Mail ile de ekstradan vurgulamış oluyoruz. Yine de bazen dikkatlerden kaçabiliyor.

Kutu çok büyük olmaz kumandanın, haliyle bir ihtimal gümrüksüz geçebilir. Ama DHL ile gümrüksüz geçme ihtimali %0.001 :)

Bir de tabii düşük göstermelerini isteyeceksin comments kutucuğunda, mesela £50-55 kadar bir miktar yazsın invoice üzerinde...

Teşekkürler Rasim. Ben zaten mail atmıştım cevap gelmiş farketmemişim. 5sterlin fark ile UPS ile göndeririz sadece note kısmında belirtin yeter diyor :)

İsterlerse fazladan 10 sterlin ver :D DHL fazla fazla alacak yoksa zaten...

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Teşekkürler Rasim. Ben zaten mail atmıştım cevap gelmiş farketmemişim. 5sterlin fark ile UPS ile göndeririz sadece note kısmında belirtin yeter diyor :)

Ben UPS ile istediğimi hem not kısmına yazdım hemde mail attım. Bana daha fark isteriz diye mail felan gelmedi. Yoksa korktuğum başımamı geliyor. ??? ???

Farkı, kargo ücreti yetmediğinde istiyorlar.. Bazen yetiyor hiç istemiyorlar.. Ben ikisini de yaşadım.. Ürününüz hazır UPS ile gönderdik diye mail de atmışlardı...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet arkadaşlar kumanda geldi. Dün kargoya verildi, bugün elime ulaştı. Sanki yurtiçinden almışım gibi geldi bana. fast-lad ve ups ikilisinin bu kadar hızlı çıkmasına şaşırdım açıkçası.

Hayırlı uğurlu olsun Ahmet, güle güle kullan. :thumbup:

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Evet arkadaşlar kumanda geldi. Dün kargoya verildi, bugün elime ulaştı. Sanki yurtiçinden almışım gibi geldi bana. fast-lad ve ups ikilisinin bu kadar hızlı çıkmasına şaşırdım açıkçası.
Maşallah gerçekten çook hızlı olmuş :thumbup: Hayırlı uğurlu olsun :halay:

Arkadaşlar ben de dün 16:30 da DX8 Gen2 siparişi verdim, bugün 14:00 itibariyle iş yerime teslim edilmiş. Fast lad ten ilk alışverişimdi, inanılmaz memnun kaldım :D

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Arkadaşlar ben de dün 16:30 da DX8 Gen2 siparişi verdim, bugün 14:00 itibariyle iş yerime teslim edilmiş. Fast lad ten ilk alışverişimdi, inanılmaz memnun kaldım :D

Sana da hayırlı olsun Şafak . :halay: :halay:

Hayırlı olsun arkadaşlar...

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Sana da hayırlı olsun o zaman Şafak :thumbup:

Teşekkür ederim arkadaşlar. :saygilar:
En kısa sürede unboxing videosunu paylaşırım inş :)

ÜRÜN GÜZEL BİRDE EKRANI GÜZEL TASARLASALAR TADINDAN YENMEZ :laugh: