Spektrum Yeni Kumandası : DX8e

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu aralar kumanda piyasasının maşallahı var :thumbup: Nerede ise tüm firmalar sürekli yeni model çıkarıyorlar. Spektrum firması bence diğer firmalardan 1 tık daha akıllı davranıyor. Yani hem üst hem de alt segment oynuyor.

Üst segment kumanda olarak "IX-12" ile dikkatleri üzerine çeken firma, bu sefer fiyat olarak oldukça dikkatleri üzerine geçecek yeni bir kumanda ile karşımızda.

Spektrum DX8e
Fiyat :
$200
Link :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bizim 4 katına almamız üzücü olsada, fiyat olarak alınabilir seviyede olmuş, üründe gayet başarılı

Fiyat olarak çok güzelmiş, bu fiyatla kullanıcısıda çok olur bence. Başlangıç kumandası olarak kullanacı kitlesi oluşturacaktır kendine. Tasarım olarak daha iyi birşey çıkarılabilirdi tabi yazılar gerçekten kötü geldi bana da.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Tasarımı benimde hoşuma gitti :) Özellikleri de güzel bana gerçi biraz pahalı geldi sınıfına göre ama en çok takıldığım neden 8 kanal. Yetmiyor 8 kanal en azından 10 kanal olsaydı dedim :) Bir de bence günümüz teknolojisinde ekranı renkli yapsalar diyorum hiç bir işe yaramayacak bile olsa bence kumandayı çok güzel gösteriyor :) Konu ve paylaşım için teşekkürler :RCKolik: