Spirit FBL Rescue / Kurtarma Testi

Rasim Öztürk' Alıntı:
380 boyutuna gerek duymuyorum, protos fazlasıyla tatmin ediyor :)

şartlar uygunlaştığında logo600sx alırım, o da bu sene olmaz :rolleyes:

Oda doğru da,, goblin varken mikado neden tercih ediyorsun

bi siparişte ben veriyim diyorum ama bişe sormam lazım ünite nin üzerinde sat girişi var ama accesorice bölümünde ayrı bi sat kablosu daha var spektrum için sadece üniteyi almam yeticekmi kabloyada ihtiyacım varmı?

O ikinci satellite takmak içi kullanılıyor unite üzerinde bir tane satellite girişi var ikincisi sys portu na takmak içi kullaniliyor

SM-G900F cihazımdan gönderildi

sprit ikinci sat aparatı bluetooth aparat bende geçtim şuan siparişi :)

bir sipilit tir gidiyor bakalım alda ogulcan yakından bende bir inceleyim ;)

cengiz okkalı' Alıntı:
bir sipilit tir gidiyor bakalım alda ogulcan yakından bende bir inceleyim ;)

direk kargo adresi senin adresi vereyim abi ben yokum zaten ben gelmeden sen bi dene :)

ogulcan acar' Alıntı:
direk kargo adresi senin adresi vereyim abi ben yokum zaten ben gelmeden sen bi dene :)

şu an deniycek helim yok 380 de brain takcam sök tak yapmayalım sen iste getirri modeli bakarım ben :thumbup:

Goblin in suyu vücuda yararlı sakın çöpe dökmeyin :) :) :) :)

Modelcilik deyince işin birçok yönü var. Pilotaj, montaj, ayar, yenilikler, estetik, şımarma isteği vs... Baktığımız zaman çoğumuza align servo yeter de artar bile, bana HK seviyesinde de yeter. Ama iş model almaya geldi mi en güzeli olsun en pahalısı olsun... Align olmasın goblin olsun... Bunlar da işin şımarma isteği ve estetik kaygılar.

Bendeki durum şöyle... Şu anki halimden memnunum model açısından, protos'u her yönü ile çok severek kullanıyorum. 130x ile de barışacağız gibi ama belli de olmaz.

Model alacağım zaman, nispeten pahalı da bişey olacaksa bayağı bi yorumlar okuyorum (yurtdışı), setupları inceliyorum, haa şu güzelmiş ben de alayım bari şeklinde yaklaşmıyorum. Goblin'e gelince, güzel makine... Ama olmazsa olmaz değil benim için. Geçen alana gittik, on tane vardı kafadan... On birincisine gerek yok. Resmen goblin enflasyonu var...

Hem bu vesile ile farklı modelleri denemiş oluyoruz, güzel de oluyor.

Rasime aynen katiliyorum, sahsi fikrimi soyleyeyim. Benim icin Goblin ilk ciktigi gunden bu yana cok hosuma giden bir model oldu. Gerek gorunumu gerekse pal sesi ile beni diger modellerden cok daha fazla etkiledi.

Ilk ciktigi gunden bu yana aklimda olan bir model olmasina ragmen, pilotaj olarak hazir olmayi bekledim. Bu durumda piyasada ne kadar Goblin oldugunu bakmadan hazir oldugumda bir tane aldim. Memnun muyum evet, pahali bir makinami ne yazik ki evet.

Ama baska makinalari arkadaslarda gormekte gercekten guzel. Farkliliklar renk katiyor camiamiza :halay:

Ozetle kim hangi modeli begeniyor, hangi model mutlu ise onunla devam etmeli diye dusunuyorum. Popularmis degilmisten ziyade icimize sinmis olmasi bence esas olan :thumbup:

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Önce içine sinmesi lazım modelin. Farklılık her zaman iyidir.

Spirit'im İst. Uluslararası Pim'e girmiş hayırlısıyla. :)

Teyfik abi Rasim reisten ses yok heralde çat pat ingilizce ile manuelle halledeceğiz bu işi bir ara setup videosu hazırlayacaktı.

(biraz sıkıştırmış olum üniteler gelmek üzere ;D)