Su an Eskişehir Funfly Neler Oluyor :)

Ortam, arkadasliklar, mekan... super %p
simdi su an oralarda ne heyecanlar vardir.
bir turlu kismet olmuyor ama o gunde gelecek buna inanıyorum :RCKolik:
kirimsiz kazasiz belasiz sag salim bir bulusma olup herkesin yerine donmesi temennisiyle

Uçuşlara devam :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güzel bir buluşma olmuş hepinize iyi eglenceler uçuş videolarını bekliyoruz arık arkadaşlar kırımsız uçuşlar herkese

Mangalımızı da yaptık :halay:

herkese afiyet olsun ,kırımsız uçuşlar ayrıca Mehmet beye teşekkürler Rasim beyin köfte ekmek fiyatına hoşnutsuzluğunu ifade eden görüntüyüde paylaştığınız için :D :D :D

Dönüş yolculuğu başladı :)

Yolda sıkıştırdım..

:) :) :)

Gene mükkemmel bir organizasyon ve harika bir buluşma... "Keşke bende orda olsaydım !!!" :laugh: . Ama kısmet, olmayınca olmuyor işte. Bu arada Rasim'in itirazı bence köfte-ekmek fiyatına değil. Bence orada, herkesin tercihinin aynı olması gerekmediğinden dem vurup, "niye ekmek arası şnitzel yok ?" diyor :lol: .

Eve vardım. Herkese hayırlı yolculuklar. Güzel buluşmaydı. Mordo abinin model kırım geçirdi başka kırım olmadı. Tekrar geçmiş olsun diyeyim. Güzel gündü :RCKolik:

Çok güzel organizasyon olmuş, ben de orada bulunmak isterdim, inşallah sonrakilere katılabiliriz ;)

Baba yorgun :D

İki gecedir sabah ezanına kaldım, bugün de iyi yandım kollar ense yüz alev alev... Ama değdi mi? Hem de ne :laugh:

Şöyle modele emek verdikten sonra güzelce uçunca da acayip keyifli oluyorum.

Çok güzel iki gün geçirdik. Dün gezdik, yidik-içtik, o bizim olsun, bugün çok keyif aldık. Herkesin ayaklarına sağlık, gelemeyenleri bir sonraki listenin başına yazıyorum, katılım artık mecburi :laugh: Forum kurallarına ekliycez.

Katılan, katılamayan tüm dostlar çok sağolun :)

Gelen gelmeyen herkese çok Teşekkürler. Harika ıkı gundü. Uçuşlara diyecek bulamıyorum. Tek kelime ile mükemmeldi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eskişehir ekibine bir kez daha şahane ev sahipliği ıcın tesekkur ederiz. Harika bir buluşma daha gerçekleştirmiş olduk. Gelen gelemeyen tum dostlara da ayrıca teşekkurler :halay:

Gercekten cok keyifli bi bulusma oldu herkeze tesekkurler benim icin cok farkliydi bu bulusma baya kendimi astim :)