Su an Eskişehir Funfly Neler Oluyor :)

Allaaaaaah fotolar şahane , buluşma şahane ve yine biz yokuz :D Ellerinize sağlık , herkese de hayırlı yolculuklar :saygilar:

Gece uyumadan sabah yola ciksamda ortam o kadar saheneydiki resmen acildim.

Gelen herkesin ayagina saglik.Bizi en iyi sekilde agirlayan Eskisehir ekibine cok tesekkurler :RCKolik: :thumbup:

Eskişehir ekibi cidden yoruldu. Rasim, Emre ve Mevlüt abi ye tekrar teşekkür ederim. Bizimle her derdimizle ilgilendiler. Çok güzel bir evsahipliği yaptılar. Ayrıca Emre'nin eşi Derya hanıma da eşlerimizle ilgilendiği için ailecek teşekür ederim.

Buluşma şahaneydi. Heri biri birbirinden şahane kişilerin yaptığı uçuşlarla adete hop oturduk hop kalktık. Mardo abinin uçuşlarına doyamadık. Heralde oda doymamamız için ufak tan bir kırım yaptı. :) :) :)

Bende hayatımda ilk kez ciddi anlamda cim biçtim. Artık bundan sonra ben iflah olmam. :) :) :)

Buda çimin kalıntıları
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yanınızda olamasak da , görseller ve ortamın güzelliği ile , olmuş kadar olduk....İnşallah bir dahaki buluşmada , katılmak nasip olur...Teşekkürler arkadaşlar.......iyi ki varsınız , yaşasın :RCKolik:

Eskişehir ekibine sonsuz teşekkür ederim bizi ve ailemizi çok iyi ağırladılar.katılan tüm arkadaşlarımin da ayağına sağlık çok güzel buluşma oldu.Artık bir daha ki buluşmaya [emoji4]sevgiler

Hersey icin cok tesekkur ederiz cok guzel bir gundu iyi bronzlastik. Ben hala yoldayim kocaeliyi gecemedim basima gunes gecti sanirim birazda basim
Agriyor :) daha yaklasik 250km yolum var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

evet bugün mükemmel birgündü ve eskişehir ekibine mevlüt abi,emre,rasim hepinize ayrı ayrı teşekkürler mevküt abi ellerine sağlık mükemmel mangal keyfi oldu.
enkısa zamanda tekrarını yaşarız inşallah. :RCKolik:

oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Hersey icin cok tesekkur ederiz cok guzel bir gundu iyi bronzlastik. Ben hala yoldayim kocaeliyi gecemedim basima gunes gecti sanirim birazda basim
Agriyor :) daha yaklasik 250km yolum var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Feribottan vazgeçtin sanırım. Aman dikkat yolda, öğle güneşi perişan etti hepimizi. :)

Tekrar teşekkürler arkadaşlar, bi sonraki buluşmada size havaalanı kapatıcaz ;D

Herkeze çok teşekkür ederim başta Eskişehir ekibine bizleri çok güzel ağırladılar :halay: ve diğer tüm arkadaslara abilerime çok teşekkürler forumdan tanıdığım ama yüz yüze tanisamadigimiz herkesle yüzyüze tanismanin keyfide paha biçilmez :rckolik: yolda olan herkeze hayırlı yolculuklar dilerim :) gorselleride sabirsizlikla bekliyorum :halay:

Ankara'yı bi 80 km geçtim. Biraz kestireyim sabah devam yola.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Ankara'yı bi 80 km geçtim. Biraz kestireyim sabah devam yola.
En iyisini yaparsın abi boşver dinlen senin yol uzun :) günde çok yorucuydu zaten :)

Tek kelimeyle mükemmel bir gündü, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, elinize, ayağınıza, modellerinize sağlık [emoji4] :saygilar:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kpss yüzünden gelemediğim bir buluşma daha oldu. İnşallah bir sonraki buluşmalara katılacağım, ortam ekip çok şahane , imrenerek baktım :saygilar:

Cok eglenceli bir haftasonu olmus herkes mutlu ayrilmis :)

Emegi gecenlere ve Eskisehir ekibine tebrikler :bravo: