Su an Eskişehir Funfly Neler Oluyor :)

Emre Kaman' Alıntı:
Feribottan vazgeçtin sanırım. Aman dikkat yolda, öğle güneşi perişan etti hepimizi. :)

Tekrar teşekkürler arkadaşlar, bi sonraki buluşmada size havaalanı kapatıcaz ;D

Yok Abi vazgeçmedim de onlar benden vaz geçtiler. Ben dedim saat 9 vapuruna yetişirim idoda dedi malesef 9 yok 8 var bende binemedim O yüzden gidemedim. Kısaca özetlemek gerekirse. Eskişehir çıkış saat 19:00 İstanbul Ümraniye 00:00 (dayanamadım kayınvalidede kaldım 4 saat uyku çok iyi geldi) 04:00 lastik patladı 05:00 İstanbuldan çıkış saat 6:20 Çorlu. Yattım 2 saat uyudum :D 08:20 işe geleli yarım saat oldu işte :). Sağ Sağlim geldik. Tekrardan teşekkür ederim güzel bir gündü.

oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Yok Abi vazgeçmedim de onlar benden vaz geçtiler. Ben dedim saat 9 vapuruna yetişirim idoda dedi malesef 9 yok 8 var bende binemedim O yüzden gidemedim. Kısaca özetlemek gerekirse. Eskişehir çıkış saat 19:00 İstanbul Ümraniye 00:00 (dayanamadım kayınvalidede kaldım 4 saat uyku çok iyi geldi) 04:00 lastik patladı 05:00 İstanbuldan çıkış saat 6:20 Çorlu. Yattım 2 saat uyudum :D 08:20 işe geleli yarım saat oldu işte :). Sağ Sağlim geldik. Tekrardan teşekkür ederim güzel bir gündü.
Modelcilik aşkı böyle bir şey her şeye değer oğuz kaan yola devam [emoji4]

Hareketli, eğlenceli, yemeli içmeli, hoş muhabbetli ve bol uçuşlu bir haftasonu geçirdik. :halay: :halay: :halay:

Eskişehir ekibinin tamamı bizi bir dakika bile yalnız bırakmadı ve sağolsunlar organizasyon en iyi şekilde devam etsin diye sürekli koşuşturdurlar. :bravo:

Öncelikle bizleri bu kadar güzel ağırladıkları için ne kadar teşekkür etsek az. :saygilar: Dolu dolu bir haftasonu geçirdik sayelerinde. :yuppi:

Söyleyecek, anlatacak çok şey var ama bazı şeyleri yaşamak gerekiyor. ;) Bütün modelci arkadaşlarıma böyle organizasyonları kaçırmamalarını tavsiye ederim. :laugh:

Şahsen ben inanılmaz keyif aldım. :halay:

Çok keyifli bir gün yaşadık,
Emre,Rasim,ve Mevlüt kardeşlerimiz bizi ağırlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar çok çok teşekkür ederim.
Hele hele Emre bey in hanımı Derya, eşlerimiz le ilgilenerek çok güzel bir misafirperverlik gösterdi, hanımefendiye ayriyeten çok teşekkür ederiz...
Uçuşlara gelirsek, ustaları seyretmek çok güzeldi Türker,Erhan,Özkan,M.Küçüksarı,Emre,Resim,Mevlüt ve diğer pilotların uçuşlarını izlemekten büyük bir keyf adım,
Ankara dan gelen Arda kardeşimiz ise Tareq Alsaadi yi solladı !,birde uçuş sonrası helikopteri sahada bırakıp dönmesi görülmeğe değerdi . :bravo:
bu güzel insanlarla beraber olmak çok güzel Hepinize teşekkürler... :RCKolik:

Derya'ya aynen ilettim abicim, o da sizlerle tanışmaktan çok memnun oldu, keyifli iki gün geçirdik sizlerle. En yakın zamanda yeniden bekliyoruz :)