Süper Fırsat 250liciler Full Set 100usd

hakandaspinar

Çalışkan Uye
Merhaba arkadaslar
İnsanın içi gidiyor bu firsat karşısında son 4 saat kalmış bir arkadaş faydalanirsa bile yeter :) dedim aliyorum snap up deal coming later yaziyor bu kampanya hakkında bilgisi olan varmı sınırlı adet alabilirsem bir arkadaşımı bulastiricam bu melete şimdi biraz daha okudum 4 saat sonra takip edeceğim satin alma yapabilirsem super olacak.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RTF olarak pilinden, şarj cihazını herşey dahil ve sadece kumanda fiyatına ?? Ne yapsak acaba ?? Fiyat gerçekten tek kelime ile harika.

Almadan önce paypal hesabına giriş yapmak lazım. Zamandan tasarruf. Ben 0,10$ a 5030 pervane kapmıştım geçen snap up ta :laugh: :laugh:

Sadece 2 adetli fiyatmış. Çok zor yani alabilmek :(

Şu linkten diğer tüm Snap-Up ürünlerini görebilirsiniz.

İnşallah forumdan bir arkadaşa nasip olur bu fırsat şimdi site kilit acayip kasıyo sayfayı binlerce kişi takipte galiba bir heyecan yaptım piyangoda büyük ikramiye gibi [emoji23]

Milyonlar pusuda bekliyor :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiyeden hiç denk gelen oldumu acaba merak ettim. Bir keresinde iş yerinden 10 kişiyi örgütlemiştim. Hiç bişey olmadı. :D

Arkadaşlar bizde bu internet altyapısı ve ilgili sitelerin serverlarina parasini verip alacağımız ürünlerde bile kasarak sipariş verdiğimiz sürece bir adrenalinden öteye geçemeyeceğiz galiba [emoji23] bu arada ülkemin hobicilerine ucu deysin diye forum olarak bu sitelerin affiliate sistemlerini kullanarak rckolik e özel fırsatlar olusturabilirmiyiz acaba ?

hakan daşpınar' Alıntı:
.... bu arada ülkemin hobicilerine ucu deysin diye forum olarak bu sitelerin affiliate sistemlerini kullanarak rckolik e özel fırsatlar olusturabilirmiyiz acaba ?
Bu kısmı biraz daha açabilir misin Hakan ??

Abi affiliate oranlarını bilmemekle birlikte forum alışverişlerinde affiliate satışları sayesinde buluşma veya süpriz hediye çekilişi gibi konularda kullanacağımız bir fon oluşabilir. Detaylı bir çalışma yapabilirim isterseniz ne kadar faydalı kaynak oluşabilir ve değerlendirebiliriz acaba ?

hakan daşpınar' Alıntı:
Abi affiliate oranlarını bilmemekle birlikte forum alışverişlerinde affiliate satışları sayesinde buluşma veya süpriz hediye çekilişi gibi konularda kullanacağımız bir fon oluşabilir. Detaylı bir çalışma yapabilirim isterseniz ne kadar faydalı kaynak oluşabilir ve değerlendirebiliriz acaba ?

Hakan "affiliate Satış" ları ne demek ? Nerede nasıl tanımlanıyor ve kullanılır ? Bu fon dediğin olay nedir ? Ben esas bunları merak etmiştim :)

Tahminim örneğin xx sitesinden alışveriş yapılırken her alışverişten %1 kesinti olacak ve bir fona gidecek. Daha sonra biriken bu para ile hediye alınıp, şanslı bir üyeye verilecek doğru mudur ??

Evet abi tam da dediğin gibi madem alışverişlerimiz var bu sitelerinde sistemlerinden gelecek sitelerin alışveriş puanı veya paypal ödemesi gibi komisyoncuları ödüllendirdigi akmasada damlayarak senede veya daha kısa zamanda işe yarar fon oluşabilir. Fayda sağlanabilir kanımca ;)

sagolasın tetikte bekliyoruz

Cuma oglen 11 de cheerson cx20 1 cent

Mobius 10 usd xiaomi yi 1cent takipteyip [emoji1]