Tapatalk mesaj okunma hatası

Doğuş Arısoy

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Abilerim son zamanda mesajları hiç okuyamaz oldum tapatalkta yazı karakterleri ile alakalı bir sorun var sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Timeline kısmındaki özet 2-3 satir da sıkıntı fark ettim , sürüm güncellemesi sonrası.

Ama icine girince mesaj okumada ben de bir sıkıntı yok, sorun yasamadım su ana kadar.

Seneki tapatalk versiyonu nedir peki ??

Benim kullandığım versiyon

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Timeline kısmındaki özet 2-3 satir da sıkıntı fark ettim , sürüm güncellemesi sonrası.

Ama icine girince mesaj okumada ben de bir sıkıntı yok, sorun yasamadım su ana kadar.

Seneki tapatalk versiyonu nedir peki ??

Benim kullandığım versiyon

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son sürüm abi o kadar forum takip ediyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. [emoji4]

Doğuş' Alıntı:
Son sürüm abi o kadar forum takip ediyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. [emoji4]
Allah Allah ?? Sana zahmet Doğuş forumu silip, yeniden ekler mısın. Bir tapatalk cache de temizler mısın?

Tapatalk mesaj okunma hatası

Allah Allah ?? Sana zahmet Doğuş forumu silip, yeniden ekler mısın. Bir tapatalk cache de temizler mısın?

Abi denedim ama maalesef düzelmedi acaba bu konu ile ilgili Tapatalk'a danışma imkanımız olabilir mi?

Soralım da bir ornek / mümkünse örnekler alabilir miyim. Mesela problemli konunun printscreen ve normal web linkleri.

Once ben de bir kontrol edeyim. Olmadı elbet ticket açtırın sorunu iletiriz.

Soralım da bir ornek / mümkünse örnekler alabilir miyim. Mesela problemli konunun printscreen ve normal web linkleri.

Once ben de bir kontrol edeyim. Olmadı elbet ticket açtırın sorunu iletiriz.

Abi eve geçince detaylı bir hazırlık yaparım bu konuda. [emoji4]