Tapatalk sorunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
En uygun yer burasıdır diye düşündüm. Bir süredir Tapatalk ile girdiğimde forum beni hatırlamıyor. Yeniden kullanıcı adı ve şifre giriyorum. Ama ilk seferde yine olmuyor.
Resimdeki hatayı alıyorum. Tekrar girişi tıklayınca giriyorum. Ama bir sonraki sefer yine aynısı oluyor.
Başka bir forumu izliyorum. Orada hiç sorun yok.
Tapatalk'ı silip yeniden yükledim. Bir şey değişmedi.
Sizce ne yapmalıyım?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

Abi bu sorun galiba Android tabanlı. Ben ve Emre IOS versiyonu kullanıyoruz ve şu ana kadar böyle bir sorun ile karşılaşmadık.

Ilk aklıma gelen Tapatalk bizim server tarafındakı plug-in (bağlantı yazılımı) versiyonun biraz eski kalmış olması. Epeydir güncelleme yapmamıştım. Şu an kullandığımız versiyon 4.3.8, son güncel versiyon ise 4.4.1

Bugün aslında güncelleme için Yen'i versiyonu indirdim ama işlerin yoğunluğundan güncelleme yapmaya fırsatım olmadı :-\

Yarın inşallah güncelleme yapar ve buradan haber veririm. Sonra bir bakarız sorun çözüldü mü diye.

Eğer sorun devam ederse de Tapatalk tarafına çağrı açtırıp, bir de onlara sorarız :saygilar:

Tapatalk sorunum

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi bu sorun galiba Android tabanlı. Ben ve Emre IOS versiyonu kullanıyoruz ve şu ana kadar böyle bir sorun ile karşılaşmadık.

Ilk aklıma gelen Tapatalk bizim server tarafındakı plug-in (bağlantı yazılımı) versiyonun biraz eski kalmış olması. Epeydir güncelleme yapmamıştım. Şu an kullandığımız versiyon 4.3.8, son güncel versiyon ise 4.4.1

Bugün aslında güncelleme için Yen'i versiyonu indirdim ama işlerin yoğunluğundan güncelleme yapmaya fırsatım olmadı :-\

Yarın inşallah güncelleme yapar ve buradan haber veririm. Sonra bir bakarız sorun çözüldü mü diye.

Eğer sorun devam ederse de Tapatalk tarafına çağrı açtırıp, bir de onlara sorarız :saygilar:
Sorun android tabanlı olsa hobbyrc ye girerken de sorun çıkması lazım öyle bir sorun yaşamıyorum.Bence başka bir sıkıntı var.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Sorun android tabanlı olsa hobbyrc ye girerken de sorun çıkması lazım öyle bir sorun yaşamıyorum.Bence başka bir sıkıntı var.
Android tabanlı derken, Android kullanılan Tapatalk son sürümü ile bizim forumda olan Tapatalk Server versiyonu arasındaki uyumsuzluk / sorun demek istemiştim abi.

İnşallah forum tarafını güncelleyince sorun ortadan kalkacak diye düşünüyorum.

Tapatalk sorunum

Aynı sorun bende de mevcut umarım düzelir... [emoji53]

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

Arkadaslar bu sorun uzun süredir var degil mi? Son 3 hafta içerisinde ortaya çıkan bir problem degil yanı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tapatalk sorunum

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bende şu site beyaz ekran çalışmalarından sonra oldu

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eğer herkes de durum aynı ise süper %p

Beyaz sayfa sorununa çözüm için SMF forum versiyonunu 2.0.3'den 2.0.13 yükseltmiştik.

Aşağıda benzer bir sorunu başka bir forum Sahibi Tapatalk raporlanmış. O da aynı sorunu SMF 2.0.11 geçince yaşamaya başlamış.

Inşallah yarın server tarafındakı Tapatalk plug in Upgrade edince sorun çözülecek diye düşünüyorum :)

Tapatalk sorunum

Az önce server tarafındaki Tapatalk versiyonu en son sürüme yükselttim.

Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar, kontrol edip son durumu paylaşabilirler mi acaba ?

:saygilar:

Tapatalk sorunum

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Az önce server tarafındaki Tapatalk versiyonu en son sürüme yükselttim.

Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar, kontrol edip son durumu paylaşabilirler mi acaba ?

:saygilar:

Yönetim gecesini gündüzüne katıyor, çalışıyor :bravo: :thumbup: :D

Bu arada şaka bir yana, hakkaten öyle. Şu anda resim server çalışmaları kısmında halen aktif çalışılıyor, saat 02.03 %p :RCKolik:

Tapatalk sorunum

Emre Kaman' Alıntı:
Yönetim gecesini gündüzüne katıyor, çalışıyor :bravo: :thumbup: :D

Bu arada şaka bir yana, hakkaten öyle. Şu anda resim server çalışmaları kısmında halen aktif çalışılıyor, saat 02.03 %p :RCKolik:
Allah bize akıl fikir versin diyorum Emre :lollol: :lol: Dediğin gibi bu saatte olduğu sen, ben ve Zafer hala ayaktayız :D

Tapatalk sorunum

Siz calisiyorsunuz, ben arada laf yetistiriyorum [emoji1]

Tapatalk sorunum

Bende de aynı sorun vardı bugün yapmadı düzelmiş abi elinize sağlık

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Bende de aynı sorun vardı bugün yapmadı düzelmiş abi elinize sağlık

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen sanırım düzeldi.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...