Tapatalk sorunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tapatalk sorunum

Bende de bir sorun yok, Sümer abide tamam derse elinize sağlık diyeceğim. :laugh: :lollol:

Tapatalk sorunum

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Ama bu girişimde sorunsuz bağlandı. Elinize sağlık arkadaşlar. Yöneticimiz uyumuyooor!

CASPER_VIA_P1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

İyi akşamlar ben biiraz fazlaca test edip bendede sorun olmadığını bildireyim dedim.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

Aynı durum bendede oldu iki kez tiklayinca girebildim tek tiklamada giremedim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

Sevgili Mehmet, Tapatalk yaklaşık haftada bir yeniden giriş istiyor. Bu normal bir davranış mı?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk sorunum

Sümer Yamaner' Alıntı:
Sevgili Mehmet, Tapatalk yaklaşık haftada bir yeniden giriş istiyor. Bu normal bir davranış mı?

Haftada 1 ya da 2 ise normal abi. IOS'da da benzer bir durum var, hatta foruma Web üzerinden bağlantı sırasında da.

Belli aralıklarla bağlantı özellikle düşürülüp (time out) , yeniden bağlantı kurulması tercih ediliyor diye biliyorum abi.

Tapatalk sorunum

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Haftada 1 ya da 2 ise normal abi. IOS'da da benzer bir durum var, hatta foruma Web üzerinden bağlantı sırasında da.

Belli aralıklarla bağlantı özellikle düşürülüp (time out) , yeniden bağlantı kurulması tercih ediliyor diye biliyorum abi.
Webde zaten var. Haftada iki kez atıyor dışarı. Demek Tapatalk'ta da varmış
:)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Webde zaten var. Haftada iki kez atıyor dışarı. Demek Tapatalk'ta da varmış
:)
Aynen abi. Bu arada webten bağlanırken bağlı kalma süresini 9999 olarak giriyorsun değil mi ?

Ben bir türlü bağlanamadım. Maalesef şifremi kabul etmiyor. Benim kullanıcı adı - email adresi her şeyi denedim. Yok. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...