Tarot 550/600... Yeni tasarımlar, fanteziler...

Tarot sayesinde bence nice yiğitler doğdu bu ülkede :D

Evet, onlardan biri de benim. :) İlk göz ağrımdı yıllar önce Banggood dan aldığım 450 Tarot.
Hakkını vereyim çok kaliteli bir kitti,teknik bir sorundan dolayı düştüğümü hatırlamıyorum.
Yani bütün kırımlarım sebebi bendim,o değil:lol:

Evet arkadaşlar Tarot 550/600 modelinin ilk uçuş testlerini yapıyor. iki link ekliyorum, aslında ikisi de aynı uçuş fakat birinci linkte modelin yakından cekim görüntüleri varken uçuşu uzaktan çekmişler, ikinci linkte de uçuş videosu daha net ve yakından çıkmış . iyi seyirler:)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Çabalarını, yenilik için çalışmalarını takdir ediyorum. Halihazırda bir modeli stretch yapıp kanopi boya planını da biraz değiştirerek, belki 100gr hafifleterek yepyeni model diye reklamını da yapabilirlerdi. Ciddi bir çalışma ortaya koymaya çalışıyorlar.

Yine de, tareq de uçursa beğenemedim modeli :D

Farklılık iyidir tabi ama bu farklılık insanları cezbeden bi farklılık gibi değil. En azından benim hiç dikkatimi çekmedi ve beğenmedim. Bunlara sticker falan yapıştırıp yakışıklı yapacaklarsa tekrardan değerlendirilebilir tabi.
Yorumu yazdım tekrar baktım; yok abi olmamış :D sanki derisiz insana benzemiş. Bi kanopi yapsınlar bence ekstra olarak. İsteyen öyle kullansın :D
Düşünce gerçekten çok hoş ama tasarımdaki yakışıklılık konusu çok düşünülmemiş gibi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ahmet ATICI
Keşke arkadaşların abilerin dediği gibi bu tip radikal değişiklikler opsiyon olarak sunulsa veya kanopi seçeneği de olabilse, motor daha havadar olsa... Öylesi daha doğru olabilirdi zira...

İlk bakışta çok hoşuma gitse de sonradan vazgeçtim, olası bir kırımda içeride gerçekleşecek yapısal hasarı farketmek mümkün olmayabilir, sonrasında da tekrar kırım olabilir,
Yine de yenilikçi tasarım açısından takdir etmemek mümkün değil.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Son çırpınışlar bunlar , ölen piyasaya kan nakli sayılır....Align 300x yapmış , inşallah 250 sınıf gibi korkunç bir hayalkırıklığı olmaz...Tarot da şansını bu yönde deniyor işte , demek birtakım feedbackler geldi , adamlar da ümitlenip bu yönde bir çaba gösteriyor.Yine aynı şeyi söylüyorum , fiyat ve performans karşılaştırmasını görmeden birşey demem , bazen çirkinlerin de sevilecek güzel yanları olur.. :)

Son çırpınışlar bunlar , ölen piyasaya kan nakli sayılır....Align 300x yapmış , inşallah 250 sınıf gibi korkunç bir hayalkırıklığı olmaz...Tarot da şansını bu yönde deniyor işte , demek birtakım feedbackler geldi , adamlar da ümitlenip bu yönde bir çaba gösteriyor.Yine aynı şeyi söylüyorum , fiyat ve performans karşılaştırmasını görmeden birşey demem , bazen çirkinlerin de sevilecek güzel yanları olur.. :)
Abi ben öleceğini sanmıyorum da , gittikçe üretici sayısı azalacak, kitlerin de birim fiyatları artacak gibi duruyor. Yoksa mesela satan €1000'ya kit de satıyor :lollol:
Ben yeni model çıkartmak yerine güvenli tarafta kalıp mevcut modellerine desteği devam etmelerinden yanayım. Align bence bu konuda iyi yapıyor.