Tarot zyx s2 pc bağlanma sorunu

İlgi Alanı
Heli
Tarot zyx s2 model ünitem bir türlü program görmüyor bana yardımcı olablirmisiniz?

Konu olması gereken yere taşınmıştır, lütfen konuyu açmadan önce forumdaki bölümlere bir göz atalım.

Şu konulara baktınız mı ?

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Konu olması gereken yere taşınmıştır, lütfen konuyu açmadan önce forumdaki bölümlere bir göz atalım.

Şu konulara baktınız mı ?

Baktım hocam ama malesef sorunumun çözümüne ulaşamadım

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Tarot zyx s2 programı windows 7 harici bir sistemde çalşıyor mu?

Hocam bu üniteyi win7 harici işletim sistemi ile programlayan görmedim ve bende win8 ile denedim program üniteyi görmedi.

Driver sorunu yoksa büyük ihtimalle uyum sorunu vardır . Tarotu çalıştırdığınız dosyanın özelliklerinddn windows xp sürümündeki gibi çalışı seçin . Uyumluluk ayarını değiştirin ve öyle deneyin .

Aygıt yöneticisini açın, sürücünün yüklü olduğuna emin olun, yüklü değilse veya bozuksa orada soru işareti görürsünüz, o zaman sürücüyü silip tekrar güncelleyin olmaz ise uygun sürücüyü yükleyin.

Sürücü yüklü ise halen daha pc görmüyorsa aynı yerden sürücü seçeneklerinden başka sürücü seçin(tarot sürücü yüklersen birkaç sürücü beraber yüklüyor doğru sürücü seçilmemiş olabir)

Aygıt yöneticisini açın, sürücünün yüklü olduğuna emin olun, yüklü değilse veya bozuksa orada soru işareti görürsünüz, o zaman sürücüyü silip tekrar güncelleyin olmaz ise uygun sürücüyü yükleyin.

Sürücü yüklü ise halen daha pc görmüyorsa aynı yerden sürücü seçeneklerinden başka sürücü seçin(tarot sürücü yüklersen birkaç sürücü beraber yüklüyor doğru sürücü seçilmemiş olabir)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hocam bir türlü program bağlanmıyor

Hocam sürücü ayrıntılarına gelin, karşınıza böyle Bir menü açılacak, açılan menüdeki diğer sürücüleri ünlem işareti gidene kadar tek tek deneyin

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Hocam sürücü ayrıntılarına gelin, karşınıza böyle Bir menü açılacak, açılan menüdeki diğer sürücüleri ünlem işareti gidene kadar tek tek deneyin

hocam sürücüyü güncelleştirecem fakat pc de bulamıyorum