Tarot zyx

abdullah sapmaz

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Tarot 450min ayarlarını ilk aldığımda yapmıştım ama nasıl yaptığımı bende bilmiyorum şimdi tekrar yapamıyorum. Aradığım şeyi tam olarak bulamadığım için sizlere sorayım dedim. Bu tarotun ayarları nasıl yapılıyo? Biyere kadar herhangi biyerde takılmadım başlayamadım bile...

Tarot zyx

Abdullah muhtemelen ilk 450 modelin çubuklu (FB) bir modeldi o sayede kolayca yapabildin forumdaki konuları takip ederek. Fakat Tarot'tan bahsettiğine göre şuan ayarlamaya çalıştığın model çubuksuz (FBL). Dolayısıyla uçurabilmek için bu ünitenin ayarlarını öğrenmek zorundasın. Malesef her marka FBL ünitenin ayarı farklı yapılıyor. Bu sebeple her ünitenin ayarını paylaşabilmek gibi bir durum malesef pratikte neredeyse mümkün değil. Takıldığın yerlerde Tarot kullanan kullanıcılardan yardım istemen gerekecek.

Tarot zyx

abi işin garip tarafı benim ilk modelim fbl tarot 450 yapamadığım için alzrc 450 alma planları yapıyorum ama buda boş durmasın dedim bilenler varsa yardım edebilir belki diye bi sorayım dedim.. fiyat uygun olunca alıverdim bu kadar zor olduğunu bilmiyodum.. Hakikatten ilk olarak fb bi modelle başlamak gerekiyomuş.. Eğer ben gibi ilk modelini alacak arkadaşlar varsa kesinlikle fbl almasınlar...

Tarot zyx

Tarot FB Unitesi konusunda Mesut üstad ve Deniz kardeşimiz uzmandır. Eminin ki bu konuyu görünce size mutlaka yardımcı olmaya çalışacaklar ;)

Tarot zyx

ben bunu almadan önce bu kadar ayar gerektirdiğini bilmiyodum alalı 2 ay falan oldu 1 pillik uçuşu belki oldu belki olmadı.. Alzrcyi alırken gyro olarak kds 800 seçmeminde en büyük sebebi forumda bütün ayarlarının anlatılması..

Tarot zyx

Modele yeni başlayanın fb ile başlaması taraftarı değilim açıkcası muhakkak öyle birşey olması gerekmiyor :) ben çubuklu model kullanmadım :) ne konuda sıkıntınız var bi yere mi takılıyorsunuz yoksa genel mi ?

Tarot zyx

DenizSERT' Alıntı:
Modele yeni başlayanın fb ile başlaması taraftarı değilim açıkcası muhakkak öyle birşey olması gerekmiyor :) ben çubuklu model kullanmadım :) ne konuda sıkıntınız var bi yere mi takılıyorsunuz yoksa genel mi ?
Deniz, arkadaşımız Van'da öğrenci ve yardım alabileceği kimse yok. Bu yüzden FBL ile başlaması gerçekten çok zor. Yanında birisi olsa, işten anlayan, tıp ki zamanında sende olduğu gibi, o zaman tabii ki FBL ile çok rahat başlayabilir ;)

Genel olarak tüm ayar aşamalarını soruyor anladım kadarı ile, yani sıfırdan Tarot nasıl ayarlanır ona ihtiyacı var :(

Tarot zyx

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Deniz, arkadaşımız Van'da öğrenci ve yardım alabileceği kimse yok. Bu yüzden FBL ile başlaması gerçekten çok zor. Yanında birisi olsa, işten anlayan, tıp ki zamanında sende olduğu gibi, o zaman tabii ki FBL ile çok rahat başlayabilir ;)

Genel olarak tüm ayar aşamalarını soruyor anladım kadarı ile, yani sıfırdan Tarot nasıl ayarlanır ona ihtiyacı var :(
Cevap yazarken bu bilgilere dikkat etmiştim abi, Flybarless ünite ayarlamayı (tarot) ben 1 saatte falan kavramıştım yani bu buradan yardımla yapılabilecek birşey oldugunu düşünüyorum yarın yardımcı olayım kendisine :)

Tarot zyx

Abdullah bu konu ne oldu :rolleyes: En son Deniz kardeşimiz sana yardımcı olacaktı :rolleyes:

Tarot zyx

bu konu için özür diliyorum tarotla bu hafta bir 450 ayarlıyacağım o an anlatarak video çekeceğim.

Tarot zyx

DenizSERT' Alıntı:
bu konu için özür diliyorum tarotla bu hafta bir 450 ayarlıyacağım o an anlatarak video çekeceğim.
Estağfurullah Deniz ne özrü ;) Ben sadece son durumu merak ettim.

Fakat videolu anlatım gerçekten harika olur :thumbup: Zira özellikle yeni başlayanlara FIYAT / PERFORMANS ilişkisi nedeni ile TAROT tavsiye edilebilir ama ne yazık ki 1 TEK TÜRKÇE Videolu anlatım yok.