Tavsiye Edebileceğim güncel FPV Ekipmanlar ve uçuş testleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yok Şükrü hocam festivalden haberimiz vardı ve ekip olarak bizler de oradaydık.

Ben sadece sizin orada olduğunuzu bilmiyordum. Yoksa kesin uğrar bir çayınızı içerdim :D

kısmet değilmiş :-\

Hafta sonu Angara dışındaydım ;)

Güneş bi yandan Tuz biyandan iyi kavruldum...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şükrü Korkmaz' Alıntı:
Hafta sonu Angara dışındaydım ;)

Güneş bi yandan Tuz biyandan iyi kavruldum...
Bence değişik ve güzel bir uçuş olmuş, ellerine sağlık :thumbup:

Merak ettiğim bir konu var. Videonun sonlarına doğru Tuz gölünün kenarında çevrilmiş Dikdörtgen bir alan var, orası Tuz işletmesinin yeri mi biliyor musun??

Çok güzel bir çalışma olmuş. Tam bana göre sakin ve stabil bir uçuş. Emeğinize sağlık. :saygilar:

Bence değişik ve güzel bir uçuş olmuş, ellerine sağlık :thumbup:

Merak ettiğim bir konu var. Videonun sonlarına doğru Tuz gölünün kenarında çevrilmiş Dikdörtgen bir alan var, orası Tuz işletmesinin yeri mi biliyor musun??
evet o alanda fabrika kanal açımış... gölün suyunu belli bir seviyede tutmak için. ve makineler o kanaldan ilerleyip dikdörtgen alan içinden ortadan tuz topluyor ve fabrikaya getiriyor..

sağolasın ;)

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Çok güzel bir çalışma olmuş. Tam bana göre sakin ve stabil bir uçuş. Emeğinize sağlık. :saygilar:
sağolun :)

karşı kıyı ya kadar gidip dönecektim fakat riske girmek istemedim..
gölün bazı kısımlarında yürünebiliyorken bazı yerleri çok sulu..
alçak uçuşda uçak sorun çıkartırda yanlışlıkla o suya bi inerse elektronikler direk çöp olur, malum tuzlu su çok tehlikeli..

hafta sonunun ikinci uçuşu :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yine çok güzel görüntüler. :bravo: Harika bir video Şükrü hocam, eline sağlık. :bravo:

Teşekkürler :embarras:

Şükrü Korkmaz' Alıntı:
hafta sonunun ikinci uçuşu :)
Yine şahane bir video, ellerine sağlık Şükrü Hocam :bravo: :halay: Sayende sabah sabah Ürgüp görmüş olduk :thumbup: :yuppi:

HArika bir video olmuş Hocam, ellerinize sağlık.

Şükrü beyin videolarını keyifle izliyoruz, ellerine sağlık! Özellikle bu balonlu Kapadokya videosu gerçekten çok güzel olmuş. :bravo: Ben orada bu kadar balon olduğunu tahmin etmezdim doğrusu.

Bir de bir önerim olacaktı, eğer Şükrü bey de uygun görürse...Bu başlık altında paylaşılan videolar ile teknik konuları iki ayrı başlık altında ayırma imkanı olabilirmi acaba? Sayfalar uzadı gitti, teknik bilgi arayanlar için daha kolay olur diye düşünüyorum.

Omer Abi 2 hafta once kardesim Kayadokyaya gitti ve bu balonlara binmisler. Soyledigine gore balonlarin toplam kapasitesi 3.000 imis ve yine soyledigine gore 1 kisi $150 mis :eek:

Diger taraftan konu ile ilgili onerin bence de uygun ama sunu da belirteyim; Her turlu onemli teknik bilgi ilk sayfadaki mesajlarda INDEKSLENMIS durumda.

Yani sadece ilk sayfaya bakan bir kisi tum sayfalarda paylasilan onemli ve kritik tum teknik bilgiye tek bir TIK ile ulasabilir :RCKolik:

Omer Abi 2 hafta once kardesim Kayadokyaya gitti ve bu balonlara binmisler. Soyledigine gore balonlarin toplam kapasitesi 3.000 imis ve yine soyledigine gore 1 kisi $150 mis :eek:

Diger taraftan konu ile ilgili onerin bence de uygun ama sunu da belirteyim; Her turlu onemli teknik bilgi ilk sayfadaki mesajlarda INDEKSLENMIS durumda.

Yani sadece ilk sayfaya bakan bir kisi tum sayfalarda paylasilan onemli ve kritik tum teknik bilgiye tek bir TIK ile ulasabilir :RCKolik:

Evet, indeks işi çok kolaylaştırıyor. Zaten indeksi kullanarak baştan göz attım. Ama Şükrü bey'in uçuşları artık deneme uçuşlarının çok ötesinde. Ben normal uçuş videoları ve teknik konular ayırımı açısından düşünmüştüm sadece.