Tavsiye Edebileceğim güncel FPV Ekipmanlar ve uçuş testleri

Omer Erkan' Alıntı:
Evet, indeks işi çok kolaylaştırıyor. Zaten indeksi kullanarak baştan göz attım. Ama Şükrü bey'in uçuşları artık deneme uçuşlarının çok ötesinde. Ben normal uçuş videoları ve teknik konular ayırımı açısından düşünmüştüm sadece.
Yok abi zaten önerini beğendiğimi baştan söyledim :bravo: :thumbup: Karar Şükrü hocamızın :)

NOT: Valla inanmayacaksin ama ben de jeton daha yeni düştü abi :laugh: Sen konu başlığından dolayı bu öneriyi yapıyor olsan gerek , değil mi abi :) "Tavsiye Edebileceğim güncel FPV Ekipmanlar ve uçuş testleri"

Tuz Gölü ve Kapadokya uçuşları yine çok güzel olmuş Şükrü bey. Balonlar o kadar çok ki çarpmadan uçmak zor olmuştur herhalde. [emoji122]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
NOT: Valla inanmayacaksin ama ben de jeton daha yeni düştü abi :laugh: Sen konu başlığından dolayı bu öneriyi yapıyor olsan gerek , değil mi abi :) "Tavsiye Edebileceğim güncel FPV Ekipmanlar ve uçuş testleri"

Aynen!... :)

Açıklamalar ve kaynak olabilecek yorumlar için başta şükrü ve mehmet abi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.
10 km üzeri uçuşları hedefleyerek skywalker-x8 toplama aşamasındayız ve FPV konusunda bir kaç sorum olacak.
RadioLink 2.4Ghz kumanda ve uzun mesefa çekim için 1.3 Ghz FPV düşünüyordum ama anladıgım kadarıyla frekans karışıklıgı sorunu oluyormuş. bu sorunu aşmak için nasıl bir yol izlemeliyim. amacım uzun mesafeli uçuşlar almayı düşündügüm bu ürünlerde nasıl bir degişiklik yapmalıyım .
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Emre Telci
Merhaba fpv konusu devam ediyor mu acaba ? Çok faydalı paylaşımlar olmuş zamanında