Tek Kişilik Halikopter

emrem1791

Yeni Uye
:saygilar:ÖNCELİKLE MRH BEN TEK KİŞİLİK BİR HALİKOPTER YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM KASA TERTİBATINI KENDİM YAPARIM AMA BANA MOTR VE PERVANE GEREK TÜRKİYEDE BU PARÇALAR MEVCUTMUDUR KENDİM TÜM İŞCİLİĞİ YAPCAM TORNACIYIM MAKİNA MONTAJ İŞİDE YAPIYORUM ÇOK ZORLANMAM AMA YEDEK PARÇA NASIL TEMİN EDEBİLİRİM VEYA BİR KÜÇÜK HALİKPTR ALIP TIPA TIP ÖLÇEK OLARAK BÜYÜLTEREK YAPILABİLİRMİ YİNEDE MOTOR VE PERVANE LAZIM OLACAK İLGİNİZE ŞİMDİDİEN TŞK KOLAY GELSİN

TEK KİŞİLİK HALİKOPTER

Keşke ilk mesajınızı size gelen linki tıklayarak tanışma konusu olarak açsaydınız.
Bizim forum RC yanı radyo kontrollü modellere endeksli bir forumdur şu ana kadar da uçabileceği bir model yapan ya da teşebbüs eden bildiğim kadarı ile yok.
YouTube öneririm orada yapan kişiler var onlarla irtibata geçerseniz daha yararlı olur.

TEK KİŞİLİK HALİKOPTER

Şöyle bi çalışma yapılmış mesela... Youtube'da gezinirken gördüm.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

TEK KİŞİLİK HALİKOPTER

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şöyle bi çalışma yapılmış mesela... Youtube'da gezinirken gördüm.

Sanki uçmak için degil de amcam vantilatör yapmış gibi yalnız ekip sağlam.

TEK KİŞİLİK HALİKOPTER

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Sanki uçmak için degil de amcam vantilatör yapmış gibi yalnız ekip sağlam.
Kuyruk pervanesini unutmadığı çok iyi olmuş, gerçi dönmüyor ama olsun önemli olan niyet tabi. :lol: :lol: :lol:

TEK KİŞİLİK HALİKOPTER

Helikoptere de gerek yok, kendisi uçar bu arkadaş

TEK KİŞİLİK HALİKOPTER

Uçak olsa bir derece ama tek kişilik helikoptere binmeye cesaret edemem :)

Tek kişilik heli kitleri var. Donanımları da kendin seçebiliyorsun. Ama Türkiye'ye maliyeti nedir bilemiyorum.

Tek Kişilik Halikopter

Turkiyede yapsan da ucuramazsin onu. Yassakh gardasim

Emre Kaman' Alıntı:
Turkiyede yapsan da ucuramazsin onu. Yassakh gardasim
Arkadaşlar böyle şeylere girmeyin, en iyi helikopter içinde olmadığınız helikopterdir. Boşverin böyle RC RC güzel bu iş. :lol: :lol:

Tek Kişilik Halikopter

Serinlemek için birebir.

Ancak gene de bu çabası takdire değer. Uçsun, uçmasın bir hayali varmış bunu hayata geçirmiş.

Destek alsa idi daha iyi olurdu, bununla birlikte saygıyla karşılıyorum.

Tek Kişilik Halikopter

Skorskynin ilk heli denemesi gibi bir iş olmuş , ama Amerika bulunalı çok olmuşken , hayallerimizi azcık daha okuyarak ve araştırarak ilerletmeye çalışsak daha güzel olurdu.Üzülüyorum böyle videolar görünce , aslında altında büyük heves ve emek var , sadece yol gösterecek bilgi yok , yoksa bu amcamda bilgi olsa , skorsky bile yapardı , inşallah bu hayali uğruna kendine ya da başka birine zarar vermeden ,hayırlısıyla projeyi rafa kaldırmıştır...... :D

Tek Kişilik Halikopter

Ya bi gyro-kopter denemesi vardı, o tam katliamlıktı, en son devrilip yanmıştı :laugh: :laugh:

Tek Kişilik Halikopter

Emre Kaman' Alıntı:
Ya bi gyro-kopter denemesi vardı, o tam katliamlıktı, en son devrilip yanmıştı :laugh: :laugh:
Hatırlayamadım ben onu Emre ? Var mı linki sende ??

Tek Kişilik Halikopter

Celalettin abi paylaşmış ;D :lol: :lol:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Diğer forumda sevgili Bülent abimiz paylaşmış gülsem mi ağlasam mı karar veremedim. :rolleyes:

Ah bir de pervaneyi doğru taksalarmış :lol: