thk simulator sorun

bayerufak

Yeni Uye
Merhaba

Foruma yeni uyeyim yardimlarinizi bekliyorum:)

Dun thk sitesinden siparis verdigim simulator kumandasi bugun elime ulasti.Real flight, phoneix ve icinden cikan kendi simulator programlarini kurdum ancak throttle i aktive edemedim. Butun yonergeleri izledim programlar icinde kalibrasyonda yaptim ancak throttle calismadi. Kumandanin bozuk olma ihtimali disinda atlamis olabilecegim birsey olabilir mi? Konu hakkinda yardimci olursaniz cok sevinirim.

Iyi aksamlar.

thk simulator sorun

Şayet aşağıdaki konulardaki paylaşımları noktasına, virgülüne kadar tüm detayları ile uygulan ise o zaman kumanda da sıkıntı var demektir :-\

Fakat şahsi fikrim, ilk defa ayarlama yaptığın için küçük bir detayı atlıyorsun diye düşünüyorum. Yerinde olsam, yarın sakin bir kafa ile yeniden denerdim. Zira benzer durum daha önce yeni başlayan bir iki arkadaşımızın da başına gelmişti ama sonradan çözdüler ;)

Bu arada throttle hiç mi tepki vermiyor peki ??

thk simulator sorun

Mehmet bey tesekkur ederim cevap verdiginiz icin. Olay biraz enteresan aslinda.Rf'de full gaz takili halde ucak direk son gaz, phoneix te ise hic tepki yok.Kalibrasyon yapmaya calisirken butun kanallar tepki verirken kanal 3 throttle hareketsiz kaliyor.
Bugun dediginiz gibi butun islemleri tekrar sifirdan yapip deneyecegim.olmazsa kumandayi iade edecegim tabi alirlarsa:)

thk simulator sorun

Evet bugün kumandayı söktüğümde throttle switchinin yerinden cıkmış olduğunu gördüm :) Neyse sorun düzeldi bol bol pratiğe devam :)

thk simulator sorun

ufuk birdal' Alıntı:
Evet bugün kumandayı söktüğümde throttle switchinin yerinden cıkmış olduğunu gördüm :) Neyse sorun düzeldi bol bol pratiğe devam :)
Hadi gözünüz aydın Ufuk Bey, kolay gelsin :thumbup: