Thunder Tiger Fabrika Resimleri

olgun61

Uye
Thunder Tiger Fabrikasına ait imalat aşamasında çekilmiş fotoğraflara aşağıdaki linkden bakabilirsiniz. Forumda yer işgal etmemesi için yüklemedim...

Ynt: Thunder Tiger Fabrika Resimleri

Eline sağlık Hüseyin %p Gönül diyor gir fabrikaya, ne görürsen 1'er tane kap kaç :laugh:

Mehmet abi fotoğraflarda tanıdık biri denk gelirmi diye baktım ama hepsi çekik gözlü.... tanıdık olsaydı çalışan indiriminden yararlanırdık :D

Ne zevkli bir iş :laugh:...
Bize göre öyle ama bir de çalışanlarına sormak lazım .Herhalde rc model görmekten bıkmış olanları bile vardır.
Çok teferruatlı iş beaaahhh :lollol:

durum o ki,
sorumluluk isteyen bir iş..

farklı meslekler..farklı zorluklar

Kalitesini beğendiğim bu markanın fabrikasına bakmak ayrı bir keyif oldu, paylaşım için teşekkürler Hüseyin!! :)

böyle bir fabrıkada calısmayı nekadar cok ısterdım anlatamam :)

ben bu fabrikanın kalite kontrol - test bölümlerinde çalışmak isterdim...

align fabrika görüntülerini görünce thinder tigerın nekadar büyük bir marka olduğunu birkez daha anladım. thunder tiger parasını sonuna kadar hak ediyor ki zaten yedek parçada aligndan daha ucuz

Ynt: Ynt: Thunder Tiger Fabrika Resimleri

Mesut AKIN' Alıntı:
align fabrika görüntülerini görünce thinder tigerın nekadar büyük bir marka olduğunu birkez daha anladım. thunder tiger parasını sonuna kadar hak ediyor ki zaten yedek parçada aligndan daha ucuz
Yalnız kitleri biraz büyükçe bir tık pahalı üstad. :laugh:

Ynt: Ynt: Ynt: Thunder Tiger Fabrika Resimleri

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut AKIN' Alıntı:
Yalnız kitleri biraz büyükçe bir tık pahalı üstad. :laugh:

türker abi Alignın carbonları maskesiz 1 kişinin elle zımparaladığını görünce Thunder tigerın insan sağlığına verdiği önemi anlıyorum ve kitlerin biraz daha pahalı olmasını normal karşılıyorum,

ayrıca Thunder Tiger fabrikasının bir kısmını çine taşımaya uğraşırken align bunu fırsat bilip epey atak yapmıştı yoksa Align marka olarak Thunder Tigerın tırnağa değildi eskiden bakma sen bunada Thunder tiger izin verdi bir nebze çok sallamadılar Alignı ilk başlarda

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Thunder Tiger Fabrika Resimleri

Mesut AKIN' Alıntı:
[.... yoksa Align marka olarak Thunder Tigerın tırnağa değildi eskiden bakma sen bunada Thunder tiger izin verdi bir nebze çok sallamadılar Alignı ilk başlarda

O konuda haklsın üstad. Ben adını bile duymamıştım Align'ın şundan 4 - 5 yıl öncesine kadar. Fakat Thunder Tiger senin bahsettiğin hatalar ve yanlış politikalar yüzünden tahtını kaybetti diye düşünüyorum malesef.