Torq Tube Tamiri

Torq Tube Tamiri

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Mesut eskisinden güzel olmuştur eminim. :bravo:

Maşallah diyelim bir daha kırım olmasın.
Kucuk de bir nazarlik da takalim, bence nazar da değiyor olabilir ;)

Ynt: Torq Tube Tamiri

Torq tube denendi test edildi :) başarıyla tamamlandı test :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Torq Tube Tamiri

Türkerin havada infilak eden trex 700 ün kırılan torq tubünü aldım ve onuda 600 torq tube boyunda kısaltıp tamir ettim :D şahane oldu :D

bu arada kendisine tekrar geçmiş olsun diyorum :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Torq Tube Tamiri

Üstad esasında benim kalan parçaları sana versem bana en azından bir 450 çıkarırsın onlardan. :lollol: :lol:

Valla hızın başımı döndürüyor Mesut, helal olsun. :bravo: Güle güle kullan, inşallah hiç ihtiyacın olmaz hep yedekte kalır. ;)

Torq Tube Tamiri

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad esasında benim kalan parçaları sana versem bana en azından bir 450 çıkarırsın onlardan. :lollol: :lol:

Valla hızın başımı döndürüyor Mesut, helal olsun. :bravo: Güle güle kullan, inşallah hiç ihtiyacın olmaz hep yedekte kalır. ;)

Türker istersen bu hafta sonu verde en azından bi goblin 500 falan çıkartmaya çalışayım ben ondan :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: şaka bir yana gerçekten çok üzüldüm model için, toplama konusunda elimden ne geliyorsa yardım etmeye hazırım.

yedek olarakta çok işe yarayacaktır bu :D yapması 10dk falan sğürdü :D bunun 5dk sı kesme biçme 5dk sı ise epoxyinin kuruması :D kullandığım epoxy 5dk lıktı çünkü :lol: :lol:

Torq Tube Tamiri

Mesut AKIN' Alıntı:
Türkerin havada infilak eden trex 700 ün kırılan torq tubünü aldım ve onuda 600 torq tube boyunda kısaltıp tamir ettim :D şahane oldu :D

bu arada kendisine tekrar geçmiş olsun diyorum :(
Vay arkadaş, kaşla göz arasında ne zaman aldın, ne zaman yaptın, ne zaman foto çekip konuya ekledin :laugh: Helal olsun diyor ve :saygilar:

Torq Tube Tamiri

abi Türker modelden kalanları poşete koymuş gelmiş :D kırık olan şeylerden işinize yarayacak olan varmı dedi kimse torq tube salça olmadı bende aldım :D yedek oldu :D türkere dedimki tamir edip getireyim :D ancak biliyorsun biraz kıldır kendisi bu konularda sıfır orjinal olmayan mal kullanmaz :D :lol: :lol:

Torq Tube Tamiri

Mesut, Pazar günü sahada anlatmıştın ama ben konuyu yeni görüyorum. Eline sağlık çok iyi iş çıkartmışsın. Modelcilik budur! Bilseydim benim 60'lık raptorun torq tube'ünü atmazdım... Gerçi sırf o değil ama...

Torq Tube Tamiri

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, Pazar günü sahada anlatmıştın ama ben konuyu yeni görüyorum. Eline sağlık çok iyi iş çıkartmışsın. Modelcilik budur! Bilseydim benim 60'lık raptorun torq tube'ünü atmazdım... Gerçi sırf o değil ama...

teşekkür ederim Ömer abi :) elimizden geldiğince kendi söküğümüzü dikmeye çalışıyoruz işte :D Mordo abinin modelindede sorun çıktı sahada anında müdahale ettik :D :lol: Raptorun nesi var abi Türkerin 700 gibi bi iş mi geldi başına ? ayaklandıralım şu modeli ya :(

Torq Tube Tamiri

Mesut AKIN' Alıntı:
Raptorun nesi var abi Türkerin 700 gibi bi iş mi geldi başına ? ayaklandıralım şu modeli ya :(

Neredeyse...Ama benimkinin yerde ayakları dolandı. Kuyruk falan gitti. Bir parça listesi çıkarmıştım ama listenin tamamını, ne Promodelden ne de yurt dışından, tek bir yerden bulamadım. Öte yandan çok ta üzerine düşemedim, evde neredeyse bir senedir yatıyor.

Torq Tube Tamiri

Omer Erkan' Alıntı:
Neredeyse...Ama benimkinin yerde ayakları dolandı. Kuyruk falan gitti. Bir parça listesi çıkarmıştım ama listenin tamamını, ne Promodelden ne de yurt dışından, tek bir yerden bulamadım. Öte yandan çok ta üzerine düşemedim, evde neredeyse bir senedir yatıyor.

abi listeyi bana yollasana bi bakalım :D 2 siteden sıpariş veririz bizde abi :D

Torq Tube Tamiri

Tamam Mesut. İlgine teşekkür ederim. Senin Promodele uğrama şansın fazla. Önce oraya bakar, olmazsa başka çaresine bakarız. Bana özelden mail adresini atarmısın?

Ynt: Torq Tube Tamiri

Yazdım Ömer abi :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi