Trabzon Buluşmalari // Ana Başlık

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 45/50 günlük bir aradan sonra bugün meşhur çöplük buluşması yaptık.mustafa hoca muammer ve yeni bir arkadaşımız geldi.herzamanki gibi video ceken yok, birkaç resim çektim paylaşayım.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Teşekkür ederim arkadaşlar,zira gönül ister daha görkemli bol resim,videolu ama inşallah onuda yaparız.nedendir bilmiyorum kimse video resim çekmek istemiyor belki bizim uçuşumuz videoluk değil ama geriye sadece onlar kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Evet Hakan,hava çok güzeldi masmavi bir gök beyaz butullarımızda vardı azda olsa .alanda ailelerde vardı hanımlar çocuklar kontrollü bir şekilde uçtuk.Helicopter bende vardı kalanı uçak .Şimdi şöyle bir yayla buluşması yapmayı planlıyoruz sabah 7-00 yola çıkış ki alanda kır kahvaltısı mangallı semaverli bol görselli bir buluşma.İlginç böyle bir buluşmayı gecen yıl yapamadık nasip kısmet diyelim.

Aslinda soyle guzel bi bulusma organize etseniz, biz de katilabilsek, hem bulusup gorusmus oluruz, hem de oralari gorup, oksijene doyar geliriz :)
@Emre Kaman haklısın zira böyle buyuk bir buluşmayı ancak muammer akbulut organize eder hani diyorumya bu günübirlik buluşma yaptığımız yer (çöplük) hemen yanibasimizda.umarım arkadaşları ikna eder tam bir karar alırız.

ellerinize sağlık özeniyorum böyle buluşmalara kırımsız uçuşlar dilerim.
@caneraydeniz ne desem istedigin zaman gel yada az önce Emre Kaman a bahsettim buyuk bir yayla buluşması yapabilirsek ne güzel olur köfte çay kir kahvaltısı inşallah olur zira geriye kalan anılar oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp