TREX 500 ESP Kumanda Ayarlarını nasıl yapılır ?

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Trex 500 esp var ,kumandan hitec optic 6 sportum var.

Alıcımı kumandaya tanıttım burada bir sorun yok,sorun kumandadan ayarların yapılması ,yardımcı olabilecek varmıdır ? :saygilar:

Ynt: TREX 500 ESP Kumanda Ayarlarını nasıl yapılır ?

Gerçi Tanışma bölümünde ifade ettim ama bu konuya daha sonra bakacak arkadaşlara faydası olur diye yenilemek istedim ;)

Merak etmeyin bu hafta içerisinde yayınlacağımız bir seri ayar ve konfigurasyon videosu (Yaklaşık toplam 2.5 saatlık) ile aklınızda olan tüm sorunlara çözüm bulacaksınız. :thumbup:

Sadece konuları, videoları izleyip Hitec kumanda karşılıklarınını bulmanız yetecek, ki inanın olayın prensibini anlayınca herşey cok daha kolay gelecek :thumbup:

Biz yeni konuları yayınlayınca kadar daha önceki konulara bakmanızı şiddetle tavsiye ederim.

RC Helikopter-Teknik
RC Helikopter ile ilgili Konular - Indeks

Bu hafta ilk önce yeni bir konu olarak Yarım saatte HIZLI AYAR (QUICK SETUP) konusu paylaşacağız.

Bundan sonra da Profesyonel Heli ayarlarının tüm aşamalarını kapsayan şu konu içinde belirtilen tüm başlıklar teker teker video ve konu olarak paylaşılacak

RC Model Helikopter 6 Kanal CCPM Kumanda ve Elektronik Ayar / Setup Konu Indeksi